Fotografia

My first photo shoot

IMG_7971_1
Witajcie!
Od zawsze moim skromnym marzeniem było, aby zrobić sobie sesję fotograficzną. Może będziecie się śmiać, ale powodem była zawsze chęć uwiecznienia swojego wizerunku póki jeszcze jest co oglądać 🙂 Kiedyś jak będę pomarszczona i posunięta w wieku to fajnie będzie spojrzeć na siebie taką ładną, młodą z jędrną skórą i lśniącymi włosami, powiedzmy 🙂
Ostatnio moje marzenie się spełniło i to za sprawą mojej kochanej rodzinki, którą serdecznie pozdrawiam, która to sprawiła mi prezent na moje pierwsze, z trójką z przodu, urodziny.
Dziś zobaczycie kilka fotek z tej sesji, ja jestem mega zadowolona. Uważam, że jak na pierwszy raz poszło mi nieźle, ale wiem, że to dzięki Yulicie Leleka, przesympatycznej, zdolnej dziewczynie, która bardzo mi pomogła 🙂 Dziękuję Ci Yulita!! Jej portfolio znajdziecie KLIK.
Zapraszam do oglądania.
Welcome!
From my humble dream has always been to take a photo session. Maybe you will laugh, but the reason was always the desire to perpetuate its image while there is still something to watch 🙂 I used as I wrinkled and aged-reaching it would be fun to look at myself as a pretty, young with firm skin and shiny hair, huh 🙂
Recently my dream come true and it’s thanks to my dear family you my cordial greeting, which made me a present on my first, with three at the front, birthdays.
Today we will see some pics of this session, I am very satisfied. I think that for the first time it went well, but I know that it is thanks to Yulita Leleka, sympathetic, capable girl who helped me 🙂 Thank you Yulita !! Her portfolio can be found here CLIK.
I invite you to watch.

IMG_7925IMG_7930IMG_7971_1IMG_7997IMG_8042IMG_8048
ubrania i obuwie użyte w sesji H&M / zegarek Calvin Klein / bransoletka Pandora
clothing and footwear used in the session H&M / Calvin Klein watch / bracelet Pandora

Do następnego!/To the next!
W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *