Fotografia, Styl życia

Inspirują mnie … #1

Witaj,

Zgodzisz się pewnie ze mną, że świat blogosfery i nie tylko, tej www i w social mediach jest ogromny. Każdy z nas inspiruje się różnymi stronami, blogami oraz profilami na instagramie, pinterście czy facebook’u.

W związku z tym, oprócz tego, że raz na jakiś czas wrzucam na moim IG na instastory profile, które mnie porywają za serce wizualnie i merytorycznie, to pojawi się tutaj na blogu nowa kategoria wpisów pod nazwą „inspirują mnie…”, które będę raz albo dwa razy w miesiącu aktualizować. W każdym wpisie podzielę się z Tobą 3 różnymi blogami, profilami itp., które są bliskie memu sercu.

Często nie jesteśmy w stanie „wyłapać” stron, które byłyby dla nas interesujące i wartościowe, więc myślę, że wspieranie się wzajemnie i szerzenie wartościowych treści zdziała same cuda! 🙂

1/ Karolina / JUST_SIMPLE_K
instagram KLIK
źródło zdjęć: www.instagram.com/just_simple_k

Karolinę poznałam przez IG dosyć niedawno i od razu wiedziałam, że to będzie dłuższa relacja. Jej dbałość o każdy kadr, który przeniesie Cię w inny wymiar. A piękne pod nimi słowa uniosą Cię kilka centymetrów nad ziemię, na bank! Mnie to połączenie zachwyca a czasami nawet zawstydza, bo jak można tak wszystko pięknie połączyć? Przecudowna kobieta.

2/ Karolina / CAJMEL
strona:KLIK
instagram: KLIK
źródło zdjęć: www.cajmel.pl

Karolina to jeden z moich niedoścignionych wzorów w subtelności i magicznych kadrach. Myślę, że miałybyśmy o czym rozmawiać i to długo przy kawie. Każde zdjęcie Karoliny nie jest przypadkowe, jest mocno przemyślane. Widać, ze w każdy kadr wkłada dużo swojego wrażliwego serca. Uczucia i piękno wylewają się z każdego zdjęcia! Od niedawna Karolina umieszcza na swoim Youtubie krótkie filmiki z podróży i nie tylko. Ja jestem zachwycona. Ta sama wrażliwość i poszukiwanie piękna w każdym nawet małym momencie życia, tylko jeszcze bardziej chwytające za serca, bo poprzez ruch.

3/ Daria / RUDA-MÓWI
strona: KLIK
instagram: KLIK
źródło zdjęć: www.ruda-mowi.pl

Przepiękna ruda istota, kochająca tak jak ja, kawę i wszystko co związane z ludzką naturą i psychologią. Jej kadry na IG zawsze przedstawiają ją samą i są tak piękne, że masz wrażenie za każdym razem, że już piękniej być nie może. Jednak zawsze pozostajesz zadziwiony, że można jeszcze piękniej! <3 Mam czasami wrażenie, że choć nie znamy się osobiście, to kiedyś, w innym wcieleniu musiałyśmy być siostrami albo przynajmniej siedzieć razem w jednej ławce w szkole 🙂 Czasem zgadzamy się w swoich poglądach tak bardzo, że można pomyśleć, że to jakaś sekta!

Pisz proszę w komentarzu czy znasz dziewczyny, jeśli tak to jakie masz odczucia.
I oczywiście podziel się blogami czy profilami, które Cię inspirują.
Chętnie poszerzę swój piękny zbiór.

Ściskam,

Weronika

P.S. To pierwszy post z nowej kategorii, więc pisz proszę czy podoba Ci się ten pomysł, swoje spostrzeżenia.
Będę przeogromnie wdzięczna!

(2) Komentarze

 1. Posty Darii również czytam z zapartym tchem 🙂 moją ulubienicą jest również Kamila z bloga Cammy. Goraco polecam i życzę milego tygodnia ! 🙂

  1. Weronika Ciak says:

   Tak!
   Daria jest cudowna!
   Cammy tez czytam i podziwiam i pojawi się na pewno w przyszłych inspiracjach 🧡
   Miłego dnia kochana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *