Fotografia, Psychologia, Styl życia, Uroda

Inspirują mnie… #12

Witaj,
Już czas na kolejne #inspirująmnie. Tym razem wszystkie z nich tworzą tylko na instagramie. Trzy kobiety, z pasją i ogromnym talentem. Każda z nich, jak zawsze, zajmuje się czym innym i jest kompletnie inna, ale właśnie to jest w nich piękne i bardzo inspirujące.

Przedstawiam Ci Kornelię, Izę oraz Paulinę.

1/ Kornelia / Kornelia Kuźma

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.instagram.com/korneliakuzma

Kornelia to fotograficzna dusza. W każdym jej zdjęciu widać bardzo to, jak dużą pracę wkłada w efekt. Widać, że to jest jej ogromna pasja. To co lubię w fotografiach to właśnie ta dusza, te „coś”, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Jednak po głębszym patrzeniu widzisz. Wiesz wtedy, że autor ma oko. Po prostu.

Kornelia dziękuję Ci za Twoją pasję i za to, że się nią dzielisz. Za Twój pomysł na każde zdjęcie i za to, że mogę być tego świadkiem. Dziękuję Ci bardzo również za Twoją obecność u mnie na profilu 🙂 Liczę na więcej.

2/ Iza / i.szewczyk

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.instagram.com/i.szewczyk

Iza to mistrzyni flatlay’a. Ja zupełnie nie umiem tego stylu bardzo popularnego na instagramie, więc się nie znam, ale widać, że Iza to naprawdę profesjonalistka w tym fachu. Jej zdjęcia są pełne przytulności, magii i również pasji. Poza tym to bardzo piękna i wrażliwa kobieta. Mocno widać, jak kocha bliskich.

Iza dziękuję Ci za Twoją subtelność i wrażliwość. Dziękuję oczywiście za obecność u mnie, za każde słowo i „lajka”. Widzę, że wspierasz mnie mocno i za to jestem Ci mocno wdzięczna.

3/ Paulina / mrsostrovia

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.instagram.com/mrsostrovia

Paulina to silna kobieta, ale zarazem bardzo subtelna. Odkąd natknęłam się na jej profil – było to zdjęcie, gdy Paulina siedzi w oknie w tle zachodzącego słońca – pomyślałam wtedy, że to moja instagramowa siostra. To jest ta dusza, której szukam. Poza tym Paulina jest w trakcie remontowania starego domu – pokazuje jak jest to trudne a przede wszystkim bardzo inspirujące. Widać jaki ma do tych „murów” szacunek i jak chce zachować choć cząstkę tego co było. To piękne. Oprócz tego Paulina tworzy piękne kubeczki – koniecznie musisz je zobaczyć! Ja zamierzam nabyć swój niedługo 😉

Paulina – dziękuję Ci, że inspirujesz mnie każdego dnia. Dziękuję, że pokazujesz jak wiele siły w sobie mamy i że możemy wiele, tak naprawdę wszystko, mimo przeciwności losu. Życzę Ci powodzenia w dalszym remoncie. Kibicuję mocno.

Koniecznie musisz nadrobić zaległości u dziewczyn, jeśli jeszcze nie znasz ich twórczości. Nie zawiedziesz się. Zostaw im dużo miłości!

Jak zwykle czekam również na Twoje inspiracje.
Dzielmy się dobrem

Ściskam wiosennie,

Weronika

(6) Komentarzy

 1. Kornelię znam już od dawna jeszcze za czasów, gdy prowadziła swojego bloga. Uwielbiam jej wrażliwość i sposób patrzenia na świat <3

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Nawet nie wiedziałam, że prowadziła bloga. W takim razie szkoda, że już go nie ma.
   Niemniej jednak faktycznie wrażliwa dusza 🙂

 2. Na instagram nie starcza mi już tyle czasu aby samej szukać fajnych kont- więc tym bardziej dzięki za ten wpis!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Miło mi to czytać – właśnie między innymi dlatego to robię.
   Aby inspirować innych i aby bardziej szerzyć dobro – to czym ciekawym te profile się wyróżniają.
   Dzięki 🙂

 3. Czerpiesz inspiracje z bardzo ciekawych osób. Czekam na więcej 🙂

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Dziękuję, bardzo mnie to cieszy 🙂 Już dziś będzie kolejny post z tej serii 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *