Fotografia, Styl życia, Uroda

Inspirują mnie… #17

Witaj,

Tym razem lekkie opóźnienie w #inspirująmnie. Wybacz, ale odpoczynek totalnie mnie pochłonął 🙂 Mam nadzieję, że te wrażliwe, cudne osoby, które chcę Ci przedstawić zrekompensują tą małą zwłokę.

Poznaj Paulę, Patrycję i Dominikę.


1/ Paula / Beauty Fashion Shopping

strona: Beauty Fashion Shopping

instagram: paula_jagodzinska

źródło zdjęć: www.beauty-fashion-shopping.pl

@paula_jagodzinska

Paula, jeśli jakimś cudem jeszcze jej nie znasz, wraz z mężem prowadzą bloga głównie podróżniczego. Jednak przy okazji pięknie oprawia podróże swoim urokiem, pięknem (co widać na pierwszy rzut oka) ale i ogromną wrażliwością na drugiego człowieka i każde stworzenie. Dzięki Pauli relacjom z wyjazdów można poczuć się jak towarzysz tej podróży. Wkłada ogromną pracę w relacje i pielęgnuje kontakt z czytelnikami. Ostatnio możesz jeszcze bardziej stać się towarzyszem ich podróży poprzez przepiękne zdjęcia, które sprzedają w różnych formatach – są naprawdę niesamowite. Jak zrobimy z mężem remont to na pewno zdecydujemy się na jakieś 🙂

Paula pokazuje, że warto i można sięgać po marzenia – a nawet trzeba. Każda chwila jest cenna i piękna i trzeba żyć swoim życiem, mimo przeszkód – te wartości bardzo mnie do niej przyciągają. Ciekawostka: aktualnie Paula wraz z mężem i znajomymi przemierzają Kanadę – koniecznie śledźcie jej instagram.

Paula – dziękuję Ci, że dzielisz się swoim życiem, pasją, ogromną wrażliwością, pięknem świata. Dziękuję Ci za kontakt, czasami naprawdę bardzo szybki – nie wiem kiedy Ty to robisz dziewczyno 🙂 Działaj i bądź szczęśliwa zawsze !!


2/ Patrycja / Powroty

strona: Powroty

instagram: powroty.do

źródło zdjęć: www.instagram.com/powroty.do

@powroty.do

Patrycja to artystyczna dusza. Zajmuje się fotografią tak mi bliską ze względu na jej charakter. Wolność, głębia oraz piękno – o trzy słowa, które się aż same nasuwają, jak patrzy się na jej dzieła. Bo to są dzieła naprawdę. Nie sposób oderwać oczy od fotografii Patrycji, tak ulotnych, tak wrażliwych, tak czułych.

Patrycja oprócz fotografii natury tworzy piękna wspomnienia z wyjątkowych okazji i nie tylko. Także jeśli poszukujesz fotografa z pasją i ogromnym talentem to koniecznie zajrzyj do tej utalentowanej dziewczyny. Stworzy dla Ciebie na pewno niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Będziesz wracasz ze wzruszeniem do tych fotografii. Jestem pewna.

Patrycja dziękuję Ci za Twoje niesamowite spojrzenie na świat, który tak pięknie pokazujesz. Dziękuję Ci również prywatnie za każde słowo wsparcia i ciepła w stosunku do mojej twórczości. Jestem wzruszona i mam nadzieję, że choć w taki sposób mogę się trochę zrehabilitować.


3/ Dominika / Kobieca Foto Szkoła

strona: Kobieca Foto Szkoła

instagram: kobiecafotoszkola

źródło zdjęć: www.instagram.com/kobiecafotoszkola

@kobiecafotoszkola

Dominika to moje niedawne odkrycie, choć wiem, że jest bardzo popularna. Nie wiem jak to się stało, ze odkryłam ją dopiero kilka miesiecy temu. Jednak było to mega odkrycie. Tyle ile dobrego robi ta dziewczyna dla społeczności instagrama ale i nie tylko to jest chyba nie do opisania. Ja osobiscie jestem zachwycona jej wyzwaniem #instawtorek i innymi, w których inspiruje do działania, przemyśleń i spojrzenia na fotografię jeszcze inaczej, jeszcze bardziej kreatywnie.

Dominika prowadzi również kursy fotograficzne, które cieszą się ogromną popularnością. Nie korzystałam, ale z tego co przeczytałam po opiniach ludzi biorących udział, to podejście Dominiki do przekazywania wiedzy jest naprawdę wyjątkowy. Podchodzi do fotografii „bez spinki” i z ogromnym uśmiechem, co już na początku daje ogromnego kopa do działania. Zastanawiam się mocno nad jej kursem 🙂

Dominika, dziękuję Ci za to co robisz. Choć nie śledzę Twoich działań od bardzo dawna, to jestem zachwycona tym co starasz się przekazywać. Twoje wyzwania na instagramie to jakiś kosmos. Tyle ile wspaniałych ludzi poznałam dzięki nim to coś niesamowitego. Dzielisz się wiedzą tak po prostu i dzięki temu i ja, amatorka fotografii, często patrzę inaczej na to, co chcę na zdjęciu uzyskać. Mocno mnie inspirujesz.


Proszę Cię jak zawsze, koniecznie zajrzyj do dziewczyn, jeśli jeszcze ich nie znasz, i daj im mocnego „kopa” do działania. Ja napisałam i pokazałam tylko część tego co one robią na co dzień na swoich profilach i stronach. Każda z nich zasługuje na to bardzo. Każda z nich pokazuje, że warto iść własną drogą i spełniać swoje marzenia, a czy to nie jest jedna z ważniejszych rzeczy w życiu?

Daj znać kto inspiruje Ciebie?

Ściskam,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *