Fotografia, Styl życia

Inspirują mnie … #4

Witaj, 
W kolejnym poście, z tak bardzo miło przyjętej serii, przygotowałam dla Ciebie kolejne 3 magiczne profile. Przedstawiam Ci Olę, Agnieszkę oraz Ewę.

1/ Ola Szymańska / Neonowa Strzała
strona: KLIK
instagram: KLIK
źródło zdjęć: www.neonowastrzala.com

Ola to piękna i mądra kobieta z jeszcze piękniejszym uśmiechem, która codziennie udostępnia u siebie dużą dawkę inspirujących, pięknych zdjęć. Lecz przede wszystkim jej skarbem są przemyślenia, które, jak wiecie, uwielbiam najbardziej.

Potrafi w każdej najprostszej czynności i każdej chwili odnaleźć piękno i cieszyć się z niej, co w dzisiejszych czasach jest cenniejsze od złota. Kocha naturę, więc wszystkie jej sielskie kadry kocham miłością wieczną.

Ola dziękuję Ci za każde słowo! Inspiruj mnie dalej kochana 🙂

2/ Agnieszka Skrobisz

instagram: KLIK
źródło zdjęć: www.instagram.com/agnieszkaskrobisz

Agnieszka jest moją rówieśniczką, więc może dlatego czasami zawstydza mnie jej tak dojrzałe a zarazem tak magiczne podejście do życia. Z drugiej strony dzięki niej cały czas uczę się takiego podejścia. Swoimi codziennymi słowami daje mi mega kopa do nie marudzenia (tak właśnie tak!).

Jej miłość do rodziny i cudnego psiaka jest bardzo wzruszająca i przypomina jak bardzo ważne są relacje, codzienne okazywanie uczuć. Tak niby mało a jakże wiele. #szczerze_pisząc zyskuje dzięki niej bardzo wiele.

Agnieszko dziękuję Ci za tego kopa i każde słowo pocieszenia i wsparcia!
Uwielbiam Cię!

3/ Ewa Szabatin
strona: KLIK
instagram: KLIK
źródło zdjęć: www.ewaszabatin.pl

Ewę „odkryłam” dość niedawno choć znałam ją jeszcze z czasów Tańca z Gwiazdami. Ewa to dobra i bardzo utalentowana duszyczka: tańczy, gotuje, prowadzi bloga i kanał na YouTube oraz wiele pewnie jeszcze innych rzeczy. Serio, patrząc na to wszystko jestem dla niej pełna podziwu.

Zauroczyło mnie jej pozytywne podejście do życia i ta niewiarygodna energia, która bije niemalże z każdego zdjęcia i filmiku. Widać, że życie jest jej pasją. Cudownie to pokazuje. Jest też kawowym freak’em, jak ja !

Ewa, dziękuję Ci za każde słowo, które u mnie zostawiasz i za każdy przepis, który tworzysz! To są przecież jakieś cuda. Obiecuję, że zrobię w końcu któryś z nich 🙂

Koniecznie zajrzyj do dziewczyn, jeśli jeszcze się na nie na natknęłaś w internetowych czeluściach 🙂
I standardowo daj znać jakie profile inspirują Ciebie.

Ściskam,

Weronika

(4) Komentarze

 1. Super jest ta seria osób, które Cię inspirują. Zazwyczaj i ja zaglądam do tych osób po dawkę inspiracji i magii. Tym razem znalazłam ja u Oli, gdzie już zostałam obserwatorką jej strony i instagrama.
  Super Weronika! 😉

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Super, bardzo się cieszę 🙂
   Właśnie to jest w tym najpiękniejsze!

   Buziaki kochana :*

 2. Bardzo lubię ten Twój cykl polecający – zawsze znajdziesz same perełki!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Cieszę się, że tak lubicie ten cykl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *