Psychologia, Styl życia

Inspirują mnie… #22

Jak ja zawsze się mocno cieszę na kolejny artykuł z tej serii. Jest jeszcze tyle pięknych, wrażliwych, kreatywnych osób do przedstawienia. Cieszę się również, że tak dobrze przyjmujesz tą serię. Za każdym razem. Dziękuję.

Poznaj Kingę, Kasię oraz Marcelę.

1/ Kinga / fotovnia

strona: Fotovnia

instagram: fotovnia

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/fotovnia/

Kinga to wirtuozka fotografii. Sama o sobie mówi, że „zdjęcia to mój piąty element, moje 10 głębokich oddechów”, co tylko pięknie opisuje to, jak bardzo fotografia wypływa z Jej duszy. Każde zdjęcie to dzieło sztuki i ciężko zdecydować się na te jedne jedyne. Patrząc na Jej twórczość, nawet oczami fotograficznego laika, można stwierdzić, że bardzo kocha swoją pracę.

Odkąd trafiłam na Kingę nieskromnie marzyłam o tym, aby kiedyś stanąć przed Jej obiektywem. Czuję jakąś nieopisaną więź. Mam wrażenie, że z tej naszej współpracy wyszło by coś niezwykłego. I stało się – jesteśmy wstępnie umówione na czerwiec. Teraz tylko należy trzymać kciuki, aby sytuacja uspokoiła się do tego czasu – wierzę w to mocno.

Kinga, nawet nie wiesz ile uśmiechu, wrażliwości i piękna wnosisz do mojego życia swoimi kadrami i opisami. Jestem pewna, że każdy kto tylko spojrzy na Twoją pracę, poczuje to samo. Działaj dalej i do zobaczenia !:)


2/ Kasia / rakietakasia

strona: rakietakasia

instagram: rakietakasia

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/rakietakasia/

Kasia to jedna z najbardziej pozytywnych osób, które „wirtualnie” znam. Szczerze powiem, że odkąd na Nią trafiłam z każdym Jej stores i zdjęciem uśmiecham się szerzej. Wystarczy spojrzeć na radosne, pełne wdzięczności oczy. Uśmiechniesz się na pewno tak samo jak ja.

Kasia opisuje swoje życie, to jak je docenia i tak po prostu cieszy się ze wszystkiego wokoło. Kasia wygrała nierówną walkę z nowotworem i pięknie „idzie” ramię w ramię z innymi, którzy toczą podobną walkę. Napisała e-book „Jak stałam się rakietą. Onkomisja”, który, jak sama pisze, pomaga pacjentowi onkologicznemu ale i Jego bliskim w tym trudnym czasie. Pozwala choć trochę łagodzić ten czas. Dlatego, jeśli tego potrzebujesz, sama Kasia, jak i Jej e-book będą podporą.

Kasiu, dziękuję Ci za Twój optymizm. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, nawet jeśli bym się mocno starała, przez co przechodziłaś Ty, jak i Twoi bliscy. Tym bardziej dziękuję, że pomimo swoich niemiłych doświadczeń, zechciałaś podzielić się tym z innymi. Dziękuję za Twoją pomoc.


3/ Marcela / marcelacierkosz

strona, na której kupisz vintage: loyaltyvintage

instagram: marcelacierkosz

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/marcelacierkosz/

Marcela cała jest utkana ze spokojnych myśli, miłości do „dawnej” mody, vintage wzornictwa oraz wrażliwości. Jej nieprzeciętna uroda, ciągle przypominająca mi Marion Cotillard, przyciąga spojrzenia. Każde zdjęcie, na którym Marcela występuje jako modelka, to nie tylko zdjęcie. To sztuka. Każde ma to coś w sobie i tym czymś, tym kimś jest Marcela.

Odbiegając od miłości do mody, którą w Niej również uwielbiam, to kocham Marceli stores na instagramie. Poprawia humor, zawsze wrzuca coś ciekawego, przykuwającego uwagę. Moją wierność Marceli przyrzekam już na zawsze. Apropo mody jeszcze to możesz kupić niektóre perełki vintage od Marceli na stronie Loyalty Vintage.

Marcela, czaruj mnie dalej. Dziękuję Ci, że dzielisz się swoją niezwykłością, czasami nie z tych czasów. Nie zmieniaj tego 🙂 Ściskam.


Za każdym razem zachęcam Cię do odwiedzenia przedstawionych przeze mnie profili. Tym razem nie będzie inaczej. Wsparcie, choćby słowo otuchy jest dla każdego twórcy bardzo ważne. Koniecznie też podziel się profilami, które inspirują Ciebie.

Ściskam,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *