Styl życia

Inspirują mnie… #24

Minął ponad miesiąc. Tak się cieszę z tego faktu, bo wiem, że mogę przygotować nowe #inspirująmnie 🙂 Ten artykuł jest jeszcze bardziej wyjątkowy gdyż jest on 24 artykułem tego cyklu, co oznacza, że już od 2 lat, miesiąc w miesiąc dzielę się z Tobą inspirującymi, wartościowymi treściami. Tym bardziej mi miło, że równie dobrze odbierasz ten cykl. Cieszę się, że czerpiesz z niego coś dla siebie – o to mi chodziło.

Także, nie przedłużając, przedstawiam Ci 3 kolejne piękne osoby. Poznaj Małgosię, Magdę oraz Manię.

1/ Małgorzata / gosiamostowska

instagram: gosiamostowska

YT: Małgorzata Mostowska

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/gosiamostowska/

Małgosi pewnie nie muszę Ci przedstawiać. Chciałam jednak bardzo umieścić Ją w moim zestawieniu, gdyż od w sumie już kilku miesięcy towarzyszy mi praktycznie codziennie. Mianowicie korzystam z Jej darmowych praktyk jogi na YT (link do Jej kanału znajdziesz powyżej).

Małgosia to ostoja spokoju. Przynajmniej mam takie wrażenie. Można uczyć się od niej bliskości ze sobą, drogi do siebie, połączenia ciała i duszy. Ja czerpię od niej taką właśnie energię. Jeśli potrzebujesz teraz właśnie nakierowania na takie myśli to Małgosia będzie dobrym nauczycielem. Nawet poprzez jogę. Joga to piękna nauczycielka.

Małgosiu, dziękuję Ci za to, ze zupełnie nieświadomie wprawiasz mnie praktycznie codziennie w błogi spokój i głęboki sen poprzez praktykę jogi. Nigdy bym nie przypuszczała, że to właśnie joga pozwoli mi tak się zrelaksować. Cudowne uczucie.

2/ Magda / soie.pl

instagram: soie.pl

blog: soie.pl

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/soie.pl/


Na Magdy profil trafiłam przy okazji informacji, jakie udostępniła u siebie na profilu, o polskich markach, które szyją w Polsce. Jednak nie ten fakt sprawił, że zostałam. Spokój, subtelność i piękne kadry – to wszystko sprawiło, że nie mogłam postąpić inaczej. Są to totalnie moje klimaty.

Na Magdy blogu znajdziesz wspomniane wyżej piękno i otaczający czytelnika spokój. W pędzącym świecie warto czasami wejść na chwilę „w fazę” wyciszenia i dostrzeżenia tego co wokoło. To najbardziej lubię. Piękno jest wszędzie, trzeba tylko je dostrzec.

Magda, ciesze się bardzo, że trafiłam na Twój profil. Jest to magiczne odkrycie. Dziękuję Ci za Twoje spojrzenie na życie, a przede wszystkim dziękuję, że chcesz się tym dzielić ze światem.

3/ Mania / meintotheroots

instagram: meintotheroots

instagram instawklejki: instawklejki

blog: intotheroots.pl

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/meintotheroots/

Mania to kolejna i wyjątkowa miłośniczka spokoju i celebracji zwykłego życia. Nie pamiętam już jak trafiłam na Jej profil, jednak wiem, że od razu poczułam jakąś taką nieopisaną bliskość w poglądach i podejściu do życia.

Mania, wraz z całą rodziną na początku tego roku przeprowadziła się do północnej Szwecji. Nazywa się „emigrantką klimatyczną”. Jednak, jak sama mówi, mnóstwo innych czynników miało wpływ na przeprowadzkę. Celebrują życie, rodzinę, miłość, uczucia, szczęście – to jest baaaardzo inspirujące. Mania to również bardzo kreatywna osoba. Tworzy biżuterię ale też ostatnio, wraz z mężem Instawklejki (różne ikonki, gify, które można używać na stores na ig). Zobacz koniecznie.

Mania, dziękuję Ci za Twoją osobowość. Za trudne i ciężkie, ale bardzo ważne tematy, które poruszasz. Za codzienną dawkę uśmiechu i nasze rozmowy 🙂


Zapraszam Cię serdecznie na profile dziewczyn. Każde wsparcie, zresztą zawsze o tym mówię, jest ważne. Wartościowe treści trzeba przekazywać dalej.

Daj też znać kto inspiruje Ciebie. Chętnie się zainspiruję nowymi, pewnie nieznanymi przeze mnie jeszcze profilami. Dziękuję.

Ściskam,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *