Styl życia

Inspirują mnie… #26

Mam przyjemność, już po raz dwudziesty szósty, przedstawić Ci kolejne 3 wyjątkowe osoby, które codziennie dopełniają tą wartościową część internetu.

Daria, Ania oraz Laura, bo o nich mowa, inspirują, dają piękną wartość. Każda inną, każda wyjątkową. Zapraszam do ich świata.

1/ Daria / dariuszqa

instagram: dariuszqa

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/dariuszqa/

Obok Darii profilu nie da się przejść obojętnie. Jej wrażliwość, delikatność i minimalizm jaki pokazuje w kadrach ujął mnie bardzo. Bliski mi jest Jej świat.

Daria poprzez fotografię pokazuje cząstkę swojej pięknej duszy. W Jej kadrach odnajdziesz spokój, harmonię i spojrzysz na świat bardziej uważniej. Inna perspektywa, pokazana przez Darię, skłoni Cię, jestem pewna, do przemyśleń, innych, niezwykłych.

Dario, dziękuję Ci za to, co robisz. Otulaj dalej swoim niebanalnym spojrzeniem na świat.


2/ Ania / zlakarma

instagram: zlakarma

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/zlakarma/

Ania to kobieta rakieta. Trafiłam na Jej profil po hastagu #dupkajakorzeszek – akcji, której Ania jest założycielką. Nawołuje przy tym do aktywnego trybu życia.

Ania zawstydza mnie (serio) codziennie. Gdy ja się budzę, Ania już jest po 20 km na rowerze. To jest mega motywujące, aby ruszyć swoje „4 litery”. Widać, że to działa nie tylko na mnie. Społeczność, którą Ania dzięki akcji skupia wokół siebie, inspiruje się wzajemnie. To jest cudowne.

Ania to poza tym dobra, piękna dusza. Uwielbiam oglądać Jej gadane stories, w którym to porusza różnego rodzaju tematy. Jej poczucie humoru czy tym przyciąga jak magnez.

Aniu, dziękuję Ci, że każdego ranka poprawiasz mi dzień a przede wszystkim dajesz mi jeszcze większej motywacji do aktywności. Nie przestawaj.


3/ Laura / lojournal

instagram: lojournal

YT: LoJournal

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/lojournal/

Laurę „podglądam” już od dobrych kilku lat. Jest istotą z innego świata, nie przesadzam. Wystarczy chwila a wsiąkniesz bez pamięci.

Wszystko za co się Laura bierze zamienia się w magię. Każdy kadr, każdy Jej film na YT, każde stories przenosi człowieka w uważny, spokojny i nostalgiczny świat. Na kilka chwil przeniesie Cię w inny wymiar. Laura jest obecnie w trakcie przygotowywania swoich produktów. Nie zdradza wiele, ale ja jestem pewna, że będzie to coś wyjątkowego, jak Ona sama.

Laura, dziękuję Ci za Twoją ogromną wrażliwość. Jest mi bliska. Dziękuję Ci również, że za każdym razem, gdy Cię słucham bądź oglądam, sprawiasz, że kilka chwil mojego życia otula się jakimś takich nieokreślonym przyjemnym światłem.


Prześlij dziewczynom trochę wsparcia. Jestem przekonana, że zasługują na nie. Wartość jaką nam dają warta jest każdego, choćby małego, uznania.

Daj znać kto inspiruje Ciebie.

Tulę Cię mocno,

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *