Psychologia, Styl życia, Stylizacje, Uroda

Inspirują mnie… #19

Kolejne inspirują mnie już dziewiętnaste, bardzo wyjątkowe, bo przedświąteczne 🙂 Zapraszam Cię do poznania kolejnych pięknych osób: tym razem będzie ich aż czworo, ale dwójka razem 🙂 Sama zobacz.

Poznaj Magdalenę, Agę i Konrada oraz Magdę.

1/ Magdalena / moodycatch

instagram: moodycatch

źródło zdjęć: www.instagram.com/moodycatch

@moodycatch

Na Magdalenę trafiłam dosyć niedawno. W pierwszym momencie przykuł moją uwagę kolor jej instagrama – tak, to takie pierwsze wrażenie – taki do przytulenia 🙂 Jednak potem zauważyłam w tym wszystkim dziewczynę, która ma bardzo dobre poczucie estetyki i mody. Bardzo mi jej styl odpowiada. Prosty, elegancki, czasami sportowy, ale wszystko wydaje się wygodne – a ja na to bardzo stawiam.

Magda ostatnio zrobiła jej pierwszy filmik na IG TV, na jej instagramie, pokazujący 3 różne jesienno-zimowe stylizacje. Nie jest w tym niby nic nadzwyczajnego, lecz to jak to wykonała jest naprawdę piękne i takie unikatowe. Wyjątkowy styl. Zobacz sama.

Magda, cieszę się, że trafiłam na Ciebie! Ściskam Cię mocno i życzę Ci samych sukcesów! Działaj tak pięknie dalej 🙂


2/ Aga & Konrad / kundelek.na.biegunie

strona rękodzieła: FeelsLikeNorth

instagram: kundelek.na.biegunie

źródło zdjęć: www.instagram.com/kundelek.na.biegunie

@kundelek.na.biegunie

Aga i Konrad – niesamowitą para, niesamowita miłości, niesamowita historia. Nie pamiętam jak długo jestem „obserwatorem” ich niezwykłego życia, ale już jakiś czas minął. A co w nich takiego niezwykłego? Zmienili swoje życie o 180 stopni podążając za marzeniami. Przeprowadzili się z Polski na północ globu do „Czerwonego Domku”, pokazując, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się tego mocno chce i bardzo się walczy. Są ogromną inspiracją dla mnie – ich prawdziwość w przeżywaniu życia, w byciu w długim związku – uwielbiam być tego częścią.

Ostatnio też we współpracy z jedną marką stworzyli piękny, wzruszający i poruszający serca filmik. Wejdź na ich instagram i zobacz. Jestem pewna, ze zrobi na Tobie wrażenie.

Aga, Konrad – dziękuję Wam za autentyczność, za cudowne chwile, za to, że choć na chwilę mogę przenieść się z Wami w zupełnie inny świat. Ściskam Was mocno. Może kiedyś uda się to zrobić osobiście 🙂 Uściski dla wszystkich cudnych zwierzątek.


3/ Magda / themeg.pl

strona: themeg.pl

instagram: themeg.pl

źródło zdjęć: www.instagram.com/themeg.pl

@themeg.pl

Magda, choć od niedawna, urzekła mnie kadrami pełnymi ulotności i subtelności. Ten obraz dopełniają piękne słowa, które czytając można przenieść się w jakiś inny wymiar – przynajmniej ja tak to odczuwam. Magda to niezależna autorka. Pisze przepiękne felietony – do przeczytania na jej stronie.

Magda jest pełna magicznej kobiecości. W tych pięknych zdjęciach, którymi się dzieli bardzo to widać. Spokój i kobiecość. Jeśli tego poszukujesz w sieci, to koniecznie zajrzyj do Magdy.

Magda, dziękuję Ci za to, że dzielisz się swoją piękną wrażliwością i ogromnym talentem dzielenia się przemyśleniami. To jest bardzo potrzebne w tym tak zaganianym i materialnym często świecie. Tulę Cię mocno!


Odwiedź profile tych cudnych osób i zostaw im trochę miłości:) Podziel się również swoimi inspiracjami – chętnie poszerzę grono wartościowych profili.

Pozdrawiam ciepło,

Weronika

(2) Komentarze

  1. Popieram i dopisuję się do #1 🙂

    1. Weronika Sienkiewicz says:

      Dziękuję 🙂
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *