Psychologia, Styl życia, Stylizacje, Uroda

Inspirują mnie… #20

Wyjątkowe #inspirują mnie przed Tobą. Po pierwsze dlatego, że przedstawię Ci kolejne piękne i wartościowe osoby, a po drugie jest to już dwudziesty artykuł tego cyklu. Dwadzieścia miesięcy za nami. Naprawdę sporo czasu a przede wszystkim mnóstwo cudownych osób, których dałam Ci poznać 🙂

Poznaj Kingę, Marysię oraz Monikę.

1/ Kinga / kingaparuzel

strona: Kinga Paruzel

instagram: kingaparuzel

źródło zdjęć: www.instagram.com/kingaparuzel/

Kingę obserwuję od kilku już dobrych lat, a w 2015 r. mieliśmy wraz z mężem okazję poznać się z nią osobiście na Targach Książki. To było niesamowicie miłe spotkanie. Zresztą mąż znalazł zdjęcia z tej chwili i mówią same za siebie 🙂 Kinga to optymistka, dążąca do celu, niezwykle utalentowana. Bardzo lubię Jej wszystkie „smaczki” kulinarne. Niby proste, ale bardzo przydatne. Pewnie wiesz, że jest ona finalistką programu „MasterChef” – kibicowałam Jej z całych sił.

Kinga jest mistrzynią instagrama. Otwórz jej konto, spójrz na siatkę zdjęć – nic więcej nie wymaga dopowiedzenia. Tyle, ile pracy wkłada w to, aby wyglądało to tak niesamowicie artystycznie pięknie to jestem pełna podziwu.

Kinga, dziękuję Ci za to, co robisz, ze dzielisz się swoją piękną pasją. Dziękujemy Ci z mężem za to spotkanie kilka lat temu. Jestem ciekawa czy je pamiętasz 🙂 Ściskam.


2/ Marysia / marysiaorgan

strona: Pierwiastki

instagram: marysiaorgan

źródło zdjęć: www.instagram.com/marysiaorgan/

Marysię „podglądam” od dosyć niedawna. Od początku skradła moje serce kadrami ale przede wszystkim opisami pod nimi. Porusza bardzo bliskie memu sercu tematy. Często mówi o bliskości, a bliskość jest mi bliska 🙂 /jak to brzmi :)/. Marysia kiedyś pracowała jako dziennikarka. Musiała być bardzo dobra w tym zawodzie, bo nie jest obojętna na ludzi, tak po prostu. Zresztą przeczytaj jeden z Jej ostatnich wpisów na instagramie, albo artykuł na stronie to będziesz mieć podobne zdanie. Jestem pewna.

Marysia wydaje się być bardzo wrażliwą duszą. Marysiu – popraw mnie, jeśli się mylę :). Dlatego tak mnie do Niej ciągnie. Wrażliwe serce zawsze odnajdzie drugie wrażliwe.

Marysiu, jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że na Ciebie trafiłam w tej social mediowej przestrzeni. Jesteś naprawdę diamentem. Dziękuję za każde słowo, którym się dzielisz ze światem. Tulę Cię mocno.


3/ Monika / tekstualna

strona: Tekstualna

instagram: tekstualna

źródło zdjęć: www.instagram.com/tekstualna/

Monika to typowa #girlboss. Obserwuję Jej działania od dłuższego już czasu i jestem zafascynowana jak pięknie żyje w harmonii: praca – życie. Dużą wagę przywiązuje do spokoju, równowagi w życiu i chyba to w pierwszej chwili mnie do Niej przyciągnęło najbardziej. Potem już tylko było cudowniej, gdy zaczęłam czytać Jej artykuły na blogu, jak również te publikowane w magazynie The Mother Mag, w którym jest redaktor naczelną. Naprawdę dobry magazyn.

Monika wraz z siostrą wydały nie dawno e-booki dotyczące #lesswaste. E-book’i polecałam Ci w artykule Pomysł na prezent – wybrane wartościowe produkty twórców internetowych. Dziewczyny przybliżają ten temat – jak żyć w duchu #lesswaste, jak zacząć itd.

Monika, bardzo Ci dziękuję za wartościowe treści, którymi się dzielisz. Dzięki Tobie bardziej zwracam na co dzień uwagę na to chociażby, żeby mieć przy sobie zawsze wielorazowe torby na zakupy 🙂 Naprawdę ! Dziękuję Ci również za nasze nie tak rzadkie w sumie prywatne rozmowy. Przytulam Ciebie i Twoją cudowną rodzinkę do serca <3


Sama przyznaj, że powyższe osóbki to złoto. Koniecznie zajrzyj do dziewczyn i daj im trochę miłości – dla każdego twórcy to jest bardzo ważne. Podziel się ze mną swoimi inspiracjami.

Ściskam,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *