Stylizacje

Levi’s 501 jeans&long beige jacket

Witajcie,
Tegoroczna jesień przyszła szybko. w przeciągu kilku dni zrobiło się zimno, deszczowo i wietrznie a słońca jest jak na lekarstwo. Dlatego jestem szczęśliwa, że w miniony weekend udało nam się złapać choć kilka chwil ze słońcem (co widać na zdjęciach). Niestety zaraz momentalnie zrobiło się znowu pochmurnie (co również widać na zdjęciach).

Z pogodą jest jak z życiem… W jednej chwili jest słońce, radość i szczęście, lecz za chwilę są czarne chmury, niepowodzenie i smutek. Każdy stan jest potrzebny. Tak jak roślinom do życia potrzebne jest słońce na równie z deszczem, tak i nam w życiu potrzebne są różne chwile, i te dobre i te gorsze. Czym byłoby szczęście, gdybyśmy nigdy nie doświadczyli przygnębienia?
Czy czulibyśmy radość tak bardzo jak ją czujemy, gdyby była z nami na co dzień?

unadjustednonraw_thumb_15c5
jacket Benetton similar HERE/ blouse Dorothy Perkins via Zalando / jeans Levi’s 501 / bag Tommy Hilfiger / shoes Converse via Zalando CLICK / sunglasses Stradivarius similar HERE / vest No name / lipstick Anastasia Beverly Hills Crush
photos by Dominik
unadjustednonraw_thumb_15dd
unadjustednonraw_thumb_15e0unadjustednonraw_thumb_15f1

Nie chcę abyście zrozumieli mnie źle – nie twierdzę, że trzeba znać smutek aby w pełni poczuć szczęście. Po prostu mam wrażenie, że jeśli kiedykolwiek doświadczyliśmy smutku, to radość doceniamy bardziej.
Tak już jest, że doceniamy życie, zdrowie, naszych bliskich bardziej, jeśli kiedykolwiek zdarzyła się taka sytuacja, że ich traciliśmy bądź mogliśmy stracić.

Wiadomym jest, że na co dzień nie zastanawiamy się nad tym tak często, tak bardzo. Zajęci jesteśmy obowiązkami oraz pracą. Tak wygląda nasza codzienność. Tak wyglądało moje życie również. Do momentu, gdy zdarzyła się w moim życiu trudna chwila, dzięki której zrozumiałam jakie mam szczęście, ze jestem zdrowa i mogę codziennie rano wstać z łóżka. Jakie mam szczęście, że mam kochających bliskich, do których mogę zadzwonić lub do których mogę pojechać. Jakie mam szczęście, że mam teraz tego świadomość i mogę cieszyć się z życia. I choć tak jak każdy mam chwile nostalgii i zwątpienia, pamiętam tamtą sytuację i jakie wnioski z niej wyciągnęłam i od razu to co najgorsze nabiera lepszego światła.

unadjustednonraw_thumb_15f7unadjustednonraw_thumb_1615
unadjustednonraw_thumb_1600
unadjustednonraw_thumb_160bunadjustednonraw_thumb_161e

Uśmiechnijcie się do siebie, podziękujcie za zdrowie, za wspaniałą rodzinę i bliskich, za możliwość przezwyciężania problemów i za siłę do walki. Pamiętajcie o wszystkich złych chwilach, które miały miejsce w Waszym życiu, ale tylko dlatego aby docenić swoje piękne życie tu i teraz.
Wszystkiego dobrego kochani!

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *