Stylizacje

Pantera shoes

Witajcie!
Wszystko się zmienia, świat wokół nas, nasz wygląd, nasze poglądy i tak samo cały czas zmienia się nasz styl. U mnie nie jest inaczej, natomiast jeśli chodzi o mój styl to myślę, że ciągle wierna jestem klasyce, ale to nie znaczy, że nie podobają się mi różne style. Lubię się inspirować, śledzić trendy w modzie i przemycać do mojej klasyki odrobinkę szaleństwa. Mogliście to zobaczyć już w niejednej mojej stylizacji i w tej będzie podobnie 🙂 Buty w panterkę… Kiedyś powiedziałabym obciach, a dziś zakładam je do klasycznych stylizacji i świetnie nadają całości smaczku 🙂 Zresztą sami oceńcie!
Myślę, że nudne byłoby życie gdybyśmy cały czas byli tacy sami, co o tym sądzicie?
Hello!
Everything is changing, the world around us, our appearance, our views and so is always changing our style. With me is no different, but when it comes to my style, I think that I am still faithful to the classics, but that does not mean that I do not like the different styles. I like to inspire, to follow fashion trends and smuggle my classics a little bit of madness. You could see this already in a number of my styling and this will be like 🙂 shoes leopard … I used to say embarrassing, and today I assume them to classic styling and great for the whole flavor 🙂 Anyway, we judge it!
I think life would be boring if we were all the time the same, what do you think?

photos by Dominik
ps1
shoes TK MAXX/coat Stradivarius similar HERE/jeans H&M similar HERE/cashmere sweater C&A similar HERE/shawl New Look/bag H&M CLIK/sunglasses Stradivarius
ps2ps3ps4ps5ps6ps7ps8ps9ps10ps12ps11ps13ps14ps15

W.

(2) Komentarze

  1. Przepięknie wyglądasz!
    Stylowo i z pazurem 🙂

    1. Weronika Ciak says:

      Wow! Dzięki 😘😘

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *