Stylizacje

Stylizacja z Targów Mody

SONY DSC
Witajcie!
Jak tak Wasze przygotowania do Świąt? Ja jestem zaganiana, jeszcze dziś ostanie sprawy, ubieranie choinki itp. Ale w tym ferworze „walki” nie zapomniałam o Was i mam dla Was moją stylizację z Targów Mody, z których relację znajdziecie w oddzielnym poście. Jest to proste połączenie koszuli i rozkloszowanej spódnicy. Uwielbiam takie połączenia. Często wybieram taki strój do pracy, tylko wtedy koszulę zastępuję tą bardziej biurową. Oderwijcie się na chwilę od przygotować i looknijcie na posta 🙂 Zapraszam!
P.S. Przy okazji w tle możecie zobaczyć „Zimowy Narodowy”! W okresie zimowym na Stadionie Narodowym w Warszawie jest lodowisko, poza tym w okresie od 13.12.2014 do 15.02.2015 r. jest olbrzymia wystawa figur z klocków Lego. Tak więc Narodowy zapewnia wiele atrakcji dla małych i dużych:-)
Hello!
How are your preparations for Christmas? I am rushed, even today, the last case, dressing up like a Christmas tree. But in the heat of the moment „fight” I have not forgotten about you and I have for you my styling of Fashion Fair, from which a relationship can be found in a separate post. It is a simple combination of a shirt and skirt rozkloszowanej. I love these connections. Often choose a dress to work, only a shirt replaces the more office space. Oderwijcie a moment of prepare and looknijcie to post 🙂 Welcome!
P.S. By the way, in the background you can see the „Zimowy Narodowy”! In the winter at the National Stadium in Warsaw is an ice rink outside in the period from 13.12.2014 to 15.02.2015 r. Is a huge exhibition of Lego figures. Thus, National provides many activities for small and large 🙂

SONY DSCSONY DSCstm4stm3SONY DSCnowystm7stm8SONY DSC
– spódnica/skirt Medicine,
– koszula/shirt Bershka,
– botki/shoes New Look,
– rajstopy/tights Calzedonia,
– komin/scarf H&M,
– torebka/bag River Island
photos by Dominik

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *