Styl życia

Inspirują mnie… #23

Będę się powtarzać wiem, ale powiem to: uwielbiam ta serię. Kocham nieść dalej dobro i wartość. Kocham, swoimi słowami, weprzeć, dać wiatru w żagle – to dla każdego człowieka bardzo ważne.

Poznaj cudowne kobiety: Sandrę, Dominikę oraz Karolinę.

1/ Sandra / czula.kaminska

instagram: czula.kaminska

instagram fotograficzny: studio.kaminska

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/czula.kaminska/

Na Sandrę natknęłam się poprzez „polecajkę”, co tylko utwierdza mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto nieść wartościowe treści dalej w świat. Sandra to wrażliwa, pełna pasji dusza. Z ogromną czułością dotyka tematów ciała, duszy i świata. Fotografuje, pomiędzy Bali a Polską i to bardziej przypomina zatrzymywanie danej, pięknej chwili migawką aparatu. To nie fotografia to sztuka.

Piękno jest wszędzie, tylko trzeba umieć je dostrzec. Powtarzam to bardzo często. Mam wrażenie, że Sandra wzięła sobie bardzo do serca te słowa. Piękno widzi w człowieku, w każdym skrawku ciała i każdym zakamarku duszy. Magia.

Sandra, dziękuję Ci, że dzielisz się tak pięknie swoim spojrzeniem na świat. Otwierasz oczy. Moje otworzyłaś <3


2/ Dominika / wracającdosiebie

strona: Wracając do siebie

instagram: wracajacdosiebie

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/wracajacdosiebiepl/

Od Dominiki uczę się najtrudniejszej drogi – drogi do siebie. Każdym słowem podnosi samoświadomość oraz wiarę w siebie, tak ważną w każdym aspekcie życia każdego z nas. Mam wrażenie czasami, że Jej słowa są jakby „skrojone” na moje obecne samopoczucie. Często jest to właśnie ten moment, kiedy potrzebuję wsparcia, chociażby właśnie w postaci przeczytania paru słów. Znasz to, prawda?

Dominika wydała swoją pierwszą książkę. Można ją nabyć w klasycznej postaci, ale też w postaci e-booka. Mam zamiar zaopatrzyć się w swój egzemplarz, bo kocham wspierać ludzi z pasją. Przede wszystkim też, jako człowiek słowa (przynajmniej za takiego się uważam) po części, czuję potrzebę wspierania koleżanki i kolegów po fachu 🙂 Warto!

Dominika, dobrze, że jesteś i dzielisz się swoim sercem. Trzymam kciuki za kolejne dzieła. Jestem pewna, że jeszcze masz mnóstwo pięknych myśli w sobie do przekazania światu <3


3/ Karolina / pannalola

strona: Panna Lola

instagram: pannalola

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/pannalola/

Ostatnia, ale tylko w tym zestawieniu, jest Karolina. Miałam ogromny zaszczyt poznać tę cudowną istotkę osobiście. Wcześniej znałam i podziwiałam „z kart” bloga, instagrama i twórczości. Muszę przyznać, że poczułam ogromną więź. Karolina to osoba, która oddała by naprawdę, dosłownie wszystko co ma, gdyby wiedziała, że pomoże. Dobra dusza w każdym aspekcie. Do tego jeszcze mocno utalentowana.

Karolina pięknie maluje portrety, obrazy i inne dzieła. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie znasz jej prac to koniecznie zajrzyj. Możesz zamówić sobie bądź bliskim coś wyjątkowego. Osoba obdarowana takim upominkiem na pewno zapamięta to do końca życia. Posłuchaj także Jej podcastów bądź poczytaj Jej twórczości na blogu – będzie to czas wysokiej jakości.

Lolu, kochana, dziękuję Ci za te nasze chwile razem, za Twoją otwartość. Dodałaś mi odwagi 🙂 Dziękuję Ci również za te wieczorne live’y – liczę, że jeszcze do nich wrócimy <3 Niech Ci się pięknie mieszka w domku z ogródkiem na kaszubskiej wsi – ach, wiesz, że Ci zazdroszczę tak mocno ? 🙂


Zajrzyj do dziewczyn i zostaw im serducho od siebie. To niezwykle ważne wpierać tych, których podziwiamy, których lubimy oglądać, czytać, słuchać. Niech dobro niesie się w świat.

Daj też, jak zawsze, znać kto inspiruje Ciebie? Zawsze cieszą mnie nowo poznane osoby, które, kto wie, może potem znajdą się w tym zestawieniu ? Z góry dziękuję.

Trzymaj się ciepło,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *