Uroda

Beauty news#1

beauty6
Witajcie!
Dawno mnie nie było i jest mi z tego powodu trochę przykro, bo bardzo lubię dla Was pisać, ale już jestem! Wracam wraz z wiosenną pogodą i przygotowałam dla Was post o dwóch wyjątkowych nowościach, które ostatnio pojawiły się u mnie. Jest to nowa pomadka marki Pupa w kolorze koralowym oraz perfumy Michael Kors.
Hello!
Once upon a time I was gone and I’m therefore a little sorry, because I like for you to write, but I am! I’m back with the spring weather and have prepared for you a post about two exceptional new products that have recently appeared in me. It is a new lipstick brand Pupa colored coral and Michael Kors perfume.

SONY DSCSONY DSC
Co do pierwszej pozycji to kupując tą pomadkę kierowałam się głównie kolorem, gdyż dowiedziałam się, że dla mojej jasnej karnacji i brązowych oczu kolor koralowy na ustach jest strzałem w dziesiątkę. Pani w drogerii poleciła mi markę Pupa i jestem zadowolona. Dobrze się rozprowadza, wygląda dziewczęco. Idealna na co dzień jak i na specjalne okazje. Polecam spróbować. Ja na pewno wypróbuję jeszcze inne propozycje tej marki.
As to the first item is buying the lipstick color push myself mainly because I learned that for my fair skin and brown eyes the color of coral on the lips is hit. The lady in the drugstore told me to brand the pupa and I’m happy. Well spreads, it looks girly. Ideal for everyday and special occasions. I recommend you try. I’m sure I’ll try some other proposals of the brand.
usta
SONY DSC
Co do perfum to był zupełnie nie planowany zakup. Rzadko łapię się na marketingowe chwyty, ale tym razem im uległam… ale tylko ze względu na to, że zapach od razu wpadł w moje nozdrza! Jestem generalnie fanką już sprawdzonych perfum, ale ta nowość od razu przypadła mi do gustu i nie mogłam się oprzeć, żeby nie zabrać jej do domu. I nie żałuję. Zapach nazywa się Michael Kors Sporty Citrus i faktycznie można odnieść wrażenie, że jest on dla kobiet aktywnych, w biegu, poza tym dla kobiet mocno stąpających po ziemi, pewnych siebie. Zapach jest kwiatow0-cytrusowy, jego sercem jest pomarańcza oraz mandarynka, więc jest to mój zapach (gdyż zazwyczaj podobają mi się perfumy, które mają je w sobie). Jest to świeży zapach zdecydowanie na wiosenne oraz letnie miesiące. Poza tym jest bardzo trwały i wydajny. Cena, moim zdaniem, jest bardzo przystępna. Polecam!
As for the perfume that was totally planned purchase. I find myself rarely marketing tricks, but this time they gave in … but only because the smell immediately fell into my nostrils! I’m generally a fan already proven perfume, but this news immediately appealed to me and I could not resist not to take her home. I do not regret it. The smell is called the Michael Kors Citrus Sports and you can actually get the impression that it is for women active in the running, besides women strongly feet on the ground, confident. The smell is kwiatow0 citrus, his heart is orange and mandarin, so this is my scent (usually because I like perfumes that have it in yourself). It is a fresh smell strongly in the spring and summer months. Besides being very durable and efficient. Price, in my opinion, is very affordable. I would recommend!
SONY DSC

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *