Witaj Dobra Duszo w moim małym świecie:)

Wrażliwa ze mnie osoba. Jestem miłośniczką emocji, natury i poszukiwania piękna w każdej istocie na ziemi.

Jak to się zaczęło?

Blogować zaczęłam 5 lat temu, kiedy to bardzo chciałam inspirować. do końca jednak nie wiedziałam jak i od czego zacząć, więc były to moje modowe początki – inspiracje ubiorem. Z biegiem czasu jednak czułam, że to nie jest to, czym tylko chcę tutaj inspirować. Chciałam dać od siebie coś więcej. Zawsze lubiłam pisać. Dziennik, który pisałam i piszę stał się pretekstem do tego, aby zacząć dzielić się tutaj oprócz stylizacji po prostu życiem. Pokazać jak ja sobie z nim radzę. Tak po prostu. Własne doświadczenia.
Mocnym impulsem do tego był również fakt wystąpienia u mnie nerwicy lękowej. Próba jej zrozumienia, terapia, patrzenie bardziej w głąb siebie sprawiło, że potrzebowałam bardziej i bardziej dzielić się emocjami i uczuciami tutaj. Zauważyłam, że pomagam tym innym w podobnej sytuacji ale nie tylko. Dopiero w tym momencie widziałam, że jest to obraz mnie: emocje, uczucia, wrażliwość, moda i od niedawna podkast.

W razie pytań, propozycji współpracy czy po prostu chęci porozmawiania, skontaktuj się ze mną – dane do kontaktu znajdziesz w menu w zakładce „współpraca/kontakt”.

Mam nadzieję, że zostaniesz i będziesz brał/a samo dobro stąd dla siebie 🙂

Pozdrawiam serdecznie

Weronika

P.S. Zapraszam Cię też do obejrzenia krótkiego filmiku o mnie… ale przede wszystkim dla każdego.

Piękno jest obok