Fotografia, Psychologia, Styl życia

Inspirują mnie… #11

Witaj,
Kolejne #inspirująmnie, równie wyjątkowe. Kolejne 3 wyjątkowe kobiety zawładnęły moją duszą i ciałem. Są kompletnie od siebie różne, inspirują inaczej, jednak wszystkie są tak magicznie przyciągające, że nie można inaczej, jak tylko po prostu być cząstką ich twórczości. Ja jestem zauroczona.

Przedstawiam Ci Joannę, Kamilę i Klaudię.

1/ Joanna / freakery

strona: KLIK
instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.thefreakery.com

Joanna jest duszą nieprzeciętną, wyniesioną jakby z innych czasów. Otula czytelnika tak pięknym słowem oraz tworzy tak kreatywne zdjęcia – czasami brak słów. Wystarczy tylko spojrzeć jej w oczy – mówią często jeszcze więcej niż jej niebanalne zdania. Emocje, jakie Joanna przekazuje są tak głębokie, aż trudne do opisania przez me wrażliwe serce.
Joanna to magia, to perła wśród w tej dużej internetowej sieci.

Asiu, dziękuje Ci, że dzielisz się swoją pasją, dziękuje, że mogę uczestniczyć w tak subtelnych i pięknych spektaklach, które wychodzą spod Twojej dłoni!

2/ Kamila / eatrunlove.pl

strona: KLIK
instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.eatrunlove.pl

Kamila to kobieta petarda. Codziennie inspiruje bieganiem, zdrowym stylem życia, wegańskim pysznym jedzeniem ale też literaturą, filmem i pięknymi cytatami – wszystko co uwielbiam! Coś dla ciała i dla duszy. Jednak to co przyciąga mnie do Kamili najbardziej to ogromny szacunek do natury – jej bliskość z nią i miłość.
To mnie wzrusza ogromnie, dlatego będę jej wierną „psychofanką” 🙂

Kamilka, działaj kobieto Ty moja! Dziękuje Ci, że każdego dnia wypełniasz moje życie wartościowymi treściami i przesłaniami tak pochłaniającymi mój umysł! A i moje ciało jest Ci ogromnie wdzięczne 🙂

3/ Klaudia / haukotella

strona: KLIK
instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.haukotella.com

Klaudia to bardzo wrażliwa kobieta. Bliskie są jej kobiece tematy – wszystko co nas kobiet dotyczy. Pokazuje przede wszystkim, że kobieta naturalna, akceptująca siebie we wszystkich aspektach i kochająca siebie jest kobietą najpiękniejszą! Bo nie potrzeba tych wszystkich masek i tapet. Jesteśmy piękne takie jakie jesteśmy – z całym dobrodziejstwem, który w sobie mamy kobietki!
Subtelne kadry, ujmujące słowa i pewność siebie – to wszystko znajdziesz u Klaudii.

Klaudia, dziękuje Ci, że codziennie dajesz mi, nie często wątpiącej w siebie kobiecie, takiego motywacyjnego kopa. Przypominasz mi, że jestem wartościowa i piękna – taka jaka jestem. Codziennie. Dzięki!

Wskakuj koniecznie do dziewczyn i prześlij im moc miłości – dobrą jakość i piękne wartości trzeba szerzyć. Powróci to do Ciebie ze zdwojoną siłą. Bo dobro tak właśnie działa

Daj koniecznie znać, kto inspiruje Ciebie!

Tulę,

Weronika

(6) Komentarzy

 1. Piękne dziewczyny. Każda ma coś innego do zaoferowania.

  1. SimplyBeautifulpl says:

   To prawda. Każda jest inna, każda mocno inspirująca, każda wyjątkowa.

 2. Wyjątkowe kobiety. Obserwuję wszystkie i pochłaniam to, co tworzą, a dają naprawdę wiele ! 😉

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Mamy podobne gusta 🙂

 3. Bardzo Ci dziękuję za takie miłe słowa :*

  1. SimplyBeautifulpl says:

   A ja Ci dziękuje za to co robisz!
   Jesteś wyjątkowa! 🙂
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *