Fotografia, Styl życia, Uroda

Inspirują mnie… #18

Kolejne #inspirująmnie i kolejne wartościowe, piękne, mądre dziewczyny. Jak ja kocham przedstawiać Ci moje profilowe inspiracje:)

Poznaj Sandrę, Ewę oraz Nicolę.


1/ Sandra / Sandra Panuś

strona: Sandra Panuś

instagram: sandrapanus

źródło zdjęć: www.sandrapanus.pl

@sandrapanus

Gdy myślę o Sandrze, nasuwa mi się tylko jedno słowo – uśmiech. Ma naprawdę piękny uśmiech, którym zaraża każdego na co dzień. Nie da rady nie uśmiechnąć się choć raz kiedy patrzy się na jej zdjęcia cz ogląda jej relację. Jak mówi o sobie: jest pasjonatką mody i życia. To bardzo widać. Każda jest stylizacja jest piękna, „wolna”, kolorowa i poruszająca do działań – tak dosłownie. Wszystko jest ze sobą bardzo spójne: ubiór, uśmiech i podejście do życia.

Sandra jest współorganizatorką spotkań „Porozmawiajmy o modzie” skierowanych do kobiet, które chcą podejść do mody od zupełnie innej strony. Z Sandrą można umówić się również na personalne zakupy – aż żałuję, że dzieli nas tyle kilometrów 🙂

Sandra bardzo Ci dziękuję za codzienną dawkę pozytywnej energii – dajesz mi tyle siłī każdego dnia o motywujesz do działania ! DZIĘKUJĘ 🙂


2/ Ewa / Składniki Szczęścia

strona: Składniki Szczęścia

instagram: skladnikiszczescia

źródło zdjęć: www.instagram.com/skladnikiszczescia

@skladnikiszczescia

Z Ewą znamy się instagramowo od jakiś kilku miesięcy i mam wrażenie, że od razu kliknęło, przynajmniej z mojej strony. Ewa popularyzuje zdrowe i rozsądne podejście do odżywiania. Pokazuje, że chudnięcie nie jest celem, lecz zmianą w ogóle stylu życia. Stawia przede wszystkim na zdrowie, abyśmy zwracali uwagę na co dzień, co jemy, co pijemy, bo to przecież wpływa na każdy obszar naszego życia.

Ewa jest psychodietetykiem. Prowadzi swoją stronę w sieci, gdzie porusza, oprócz tematów związanych z jedzeniem, również tematy psychologiczne, takie jak praca nad sobą, wyciszenie, emocji – dlatego tak bardzo trafiła w moje wrażliwe serduszko. Zapraszam Cię do niej (na stronę oraz współpracę), bo znajdziesz u niej samo dobro dla ciała i duszy.

Ewa, dziękuję Ci za to, co robisz. Mam wrażenie, że Twoja działalność jest początkiem coraz większej świadomości ludzi na temat odżywiania i przede wszystkim zdrowego podejścia do tego tematu. Kibicuję mocno! 🙂


3/ Nicole / Mama Ginekolog

strona: Mama Ginekolog

instagram: mamaginekolog

źródło zdjęć: www.instagram.com/mamaginekolog

@mamaginekolog

Nicole to kobieta orkiestra. Tak Ją określam, ponieważ robi tyle rzeczy naraz, że aż ciężko to ogarnąć. Jest Panią Doktor, żoną, mamą, Warszawianką Roku od niedawna ale, moim zdaniem, przede wszystkim jest kobietą, która zmienia podejście patrzenia na lekarza. Pokazuje „ludzkie” podejście lekarza do pacjenta i odwrotnie, przemyca tak bardzo potrzebną wiedzę medyczną – naprawdę można dowiedzieć się wielu ważnych kwestii z zakresu ginekologii, położnictwa. Choć nie mam dzieci, wiedza ta jest mi również przydatna – myślę, że jest każdej kobiecie.

Nicole wraz z mężem prowadzi firmę, która tak jakby jest kontynuacją Jej podejścia, tzn. kupisz tam rzeczy: od „bodziaków” po koszule nocne, segregatory, książki, wyprawki i inne gadżety – wszystkie te pięknie zrobione rzeczy są bardzo dobrej jakości i z sercem. Mam wrażenie, ze wszystko, czego dotyka się Nicole ma swój cel, pomysł i choć w minimalnym stopniu ma nauczać jak coraz lepiej dbać o siebie i o naszych najbliższych. To naprawdę ściska za serce <3 Nicole również wydała kilka książek, najbardziej popularne to „ISOG” – książki kulinarne. Zapoznaj się z jej sklepem, bo warto. Zajrzyj także do „Fundacji Ernesta” – kolejnego przepięknego dzieła Nicole i jej męża.

Nicole, dziękuję Ci za Twoją wiedzę, za to, że tak prosto i po ludzku przekazujesz ją innym. Dziękuję Ci również za to, że przypominasz kobietom, ale nie tylko, aby o siebie dbały. Niestety w Polsce to ciągle nie jest tak popularne – a bardzo ważne, chyba najważniejsze. Rób swoje kobietko! Jesteś wielka! 🙂


Jak co miesiąc, dziękuję Ci, że jesteś i inspirujesz się moimi propozycjami profili niezwykłych osób. Daj dziewczynom trochę miłości, zapoznaj się z ich działalnością. Każda daje tyle dobra, każda na innej płaszczyźnie, ale zawsze z myślą o tym, aby pomóc. Tak po prostu.

Koniecznie również daj znać kto Ciebie inspiruje? Chętnie poszerzę, jak zawsze, swoje grono.

Ściskam,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *