Styl życia

Gifts for Christmas

gifts-collage
Witajcie!
Wiem, że został już tylko tydzień do Świąt i pewnie część z Was prezenty już ma dawno kupione. Liczę na to jednak, ze nic stracone i że mój post będzie dla Was przydatny 🙂
Dziś przygotowałam dla Was propozycje prezentów dla żony, narzeczonej, dziewczyny, babci, mamy, siostry, przyjaciółki, bądź każdej innej Waszej ukochanej kobiety. Propozycje są w różnych cenach i różnej kategorii, więc myślę, że trafią do szerokich upodobań.

Bielizna Calvin Klein to idealna propozycja dla kobiet kochających wygodę i jakość.

Paletka Urban Decay, aplikatory Barbara Hofmann oraz szminka Maybelline to propozycja dla każdej kobiety lubiącej dbać o siebie, więc dla każdej z nas.

Kobiety uwielbiają biżuterię, ja na przykład wolę tę delikatną i wiem, że nie jestem w tym osamotniona – bransoletka Pandora oraz naszyjnik Tom Shot. Telefon też może się prezentować lepiej w swojej biżuterii – Casetify.com.

Kobiety lubiące modę na pewno ucieszą się z klasycznego szala American Vintage, zegarka Daniel Wellington czy dobrej książki Elementarz Stylu.

Nic tak nie poprawia kobiecie humoru i dodaje jej pewności siebie jak idealne perfumy. Giorgio Armani Si to zapach, który daje poczucie większej wartości.

Zimowym porankom ciepła dodaje pyszna kawa, więc idealnym prezentem dla smakoszy tego uwielbianego napoju będzie kubek termiczny Empik, a długie wieczory każdej z nas na pewno umili zapach i ciepło świecy Yankke Candle i ulubiona muzyka Jessie Ware.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam Wam tym postem w tej przedświątecznej gorączce i życzę Wam, aby wybór prezentów dla najbliższych był łatwą a zarazem przyjemną czynnością 🙂

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *