Styl życia

Inspirują mnie… #6

Witaj,

Kolejny miesiąc za nami, a więc czas na dawkę inspirujących profili. Za każdym razem tak ciężko jest mi wybrać tylko 3 osoby, bo ciągle trafiam na wspaniałe duszyczki. Jednak na wszystkich, których chcę pokazać przyjdzie czas 🙂

Przedstawiam Ci różne a zarazem tak podobne dziewczyny: Olę, Sylwię i Angelę.

1/ Aleksandra / Wild.Rocks

strona: KLIK

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.wildrocks.pl

Niesamowita dusza! Ola jest nieziemsko zdolna. Szczerze mówiąc każde jej zdjęcie mnie zawstydza – jak sama zobaczysz – to nie zdjęcie, to dzieło sztuki<3 Poza tym dzieli się bezinteresownie swoją ogromną wiedzą. To jest w niej piękne. Znajdziesz u niej same inspiracje: przepiękny kadry: głównie kwiatowe, tapety, porady itp.  Samo dobro!

Olu, dziękuje Ci, że jesteś! Cieszę się, że odnalazłam Cię w tej internetowej przestrzeni. Gratuluję jeszcze raz wyróżnienia na oficjalnym koncie Instagrama! 

2/ Sylwia Guzowska

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.instagram.com/sylwiaguzowska

Sylwia jest „koleżanka z sąsiedztwa”. Mam nadzieje, że nie obrazi się na mnie za to określenie. Pod nim mam na myśli sympatyczną, przyjazną i ciepłą osobę. Taką swoją. Sylwia na swój koncie pokazuje swoje życie w Szczecinie i Płocku. Oswaja mnie i innych z podejściem do osób z niepełnosprawnością. Przyznam się szczerze, choć to zupełnie niezrozumiałe, że zawsze miałam problem z tym jak się wtedy zachowywać. Nie wiedziałam co wypada a co nie wypada powiedzieć. Sylwia otworzyła mi oczy na oczywiste sprawy – trzeba czuć się i zachowywać normalnie. Oprócz tego Sylwia to przede wszystkim piękna kobieta z ogromnym, serdecznym sercem.

Sylwio, dziękuje Ci za to co robisz. Dziękuje Ci za otworzenie mi oczu na tak ważne sprawy. Mam skrytą nadzieje, że kiedyś uda nam się porozmawiać w realu 🙂

3/ Angela Ozner

strona: KLIK

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.travel-fashion-hygge.blogspot.com

Angela to kolejna piękna, internetowa znajomość, choć nie tak długa to fantastyczna. Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie, dobre słowo i pomoc. Profil Angeli to wdzięczność do życia w ogóle, minimalizm i piękno świata. Wszystko to ,co trafia do mojego serca. Wykonuje bardzo ciężka prace na blogu i IG tworząc przepiękne posty i treści. Koniecznie musisz to zobaczyć.

Angela dziękuje Ci za każde słowo i wsparcie, niekiedy podnoszące mnie mocno na duchu. Czuję miedzy nami jakąś fajną więź. Mam nadzieję, że powiedziałabyś to samo:)

„Każdy kogo poznasz wie coś, czego ty nie wiesz” Bill Nye

Daj koniecznie znać czy natknęłaś się na którąś z dziewczyn w internetowej przestrzeni. I tak jak zawsze, podziel się swoimi inspiracjami.

Ściskam,

Weronika

(7) Komentarzy

 1. O mamo! Nie sądziłam, że kiedykolwiek dane mi będzie być wyróżnioną w Twoim wpisie. Te posty dotyczące inspirujących osób, to genialny pomysł! I tak jak już Ci mówiłam – niezwykle to do mnie trafia i strasznie mi się podoba. 3maj tak dalej! I dziękuję ślicznie kochana!

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Ja Ci dziękuje za tak miłe słowa i za to robisz 💛

 2. Przepięknie stylizacje Angeli 😉

  1. SimplyBeautifulpl says:

   To prawda!
   Tworzy piękno 🙂

  2. Dziękuję Ci ślicznie!😊

 3. Lubię ten cykl u Ciebie – zawsze zainspirujesz czymś nowym:)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Cieszę się, że tak Lubicie ten cykl.
   To takie moje dziecko!

   Dziękuję:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *