Stylizacje

Bomber jacket review

Witajcie!
Za oknem robi się coraz cieplej, bo w końcu mamy wiosnę! Uwielbiam tą porę roku. Wszystko budzi się do życia i można wreszcie zrzucić z siebie ciężkie kurtki i płaszcze. Wiosna ma jednak to do siebie, że wieczory i noce są jeszcze chłodne, więc warto założyć na ramiona lżejszy sweter lub kurtkę.
Hitem tej wiosny jest bomber jacket. Cieszę się bardzo z tego faktu, bo pamiętam jak jeszcze jako nastolatka podkradałam taką kurtkę starszemu bratu 🙂 Wtedy to była klasyczna kurtka w kolorze khaki. Teraz również są dostępne takie klasyczne, ale podobają mi się również te z różnymi motywami, na przykład w kwiaty.
Historia lubi zataczać koło, w modzie również. W związku z tym przygotowałam dla Was przegląd takich kurtek, które znajdziecie w sieciówkach, ale też kilka u polskich projektantów. Wszystkie zaproponowane kurtki są w cenie do 300 złotych.
Jestem ciekawa, które kurtki skradną Wasze serca. Piszcie 🙂
Miłego dnia!
Hello!
Outside the window it is getting warmer, because we have spring! I love this time of year. Everything comes to life and you can finally throw off the heavy jacket and coats. Spring, however, has it to himself, that evenings and nights are still cool, so you want to put on the shoulders lighter sweater or jacket.
The hit of this spring is a bomber jacket. I am very pleased with this fact, because I remember even as a teenager stealing the jacket elder brother 🙂 Then it was a classic jacket in khaki. Now also available such classic but I like the ones with different themes, such as flowers.
History likes to turn a wheel in fashion as well. Therefore, I prepared for you an overview of these jackets, which can be found in chain stores, but also some in Polish designers. All proposed jackets are priced at 300 zlotych.
I’m curious to steal the jacket your heart. Feel free 🙂
Have a nice day!

bomber1
od lewej/from left: Kozacki Mops CLICK / H&M CLICK / H&M CLICK / Mango CLICK
bomber2
od lewej/from left: Mango CLICK / Missguided CLICK / Missu Design CLICK / Noisy May CLICK
bomber3
od lewej/from left: Only CLICK / Stradivarius CLICK / Stradivarius CLICK / Stradivarius CLICK
bomber4
od lewej/from left: Stradivarius CLICK / TopShop CLICK / TopShop CLICK / TopShop CLICK
bomber5
od lewej/from left: Urban Classics CLICK / H&M CLICK / Zara CLICK
bomber6
od lewej/from left: Zara CLICK / Zara CLICK / H&M CLICK

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *