Stylizacje

Pikowana kamizelka-stylizacja

pk4
Witajcie,
Dziś stylizacja z pikowaną kamizelką w roli głównej, którą kupiłam w tamtym sezonie i myślę, ze posłuży mi na długo. Zdjęcia robione były jeszcze w okresie, gdy nie było śniegu za oknem, ale wietrzna pogoda nie pozwoliła na zrobienie ich na zewnątrz. Dlatego macie okazję zobaczyć kolejną stylizację w „garażowym” klimacie. Tym razem jest to garaż podziemny CH Blue City w Warszawie.
Kamizelkę połączyłam z rurkami, obszernym swetrem i timberkami. Ja czułam się w tej stylizacji świetnie. Wiecie dobrze, ze wygoda jest dla mnie bardzo ważna.
Jak Wam się podoba?
Hello,
Today styling with quilted vest in the lead role, I bought that season and I think that will serve me for a long time. The pictures taken were still in a period when there was snow outside, but windy weather has not helped to make them out. That’s why you have the opportunity to see another styling in the „garage” atmosphere. This time it is an underground garage CH Blue City in Warsaw.
I combined vest with tubes, large sweater and timberkami. I felt this great styling. You know well that convenience is very important to me.
How do you like it?

pk1pk2pk3pk4pk5pk6pk7pk8

– pikowana/vest kamizelka Stradivarius,
– spodnie rurki/trousers Stradivarius,
– sweter/sweater Mango,
– czapka z pomponem/cap with tassel Mango,
– szalik/scarf No name,
– timberki/shoes Deezee.pl
photos by Dominik

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *