Stylizacje

Waiting for spring-stylizacja

ss11
Witajcie!
Jakiś czas temu odwiedziłam moje rodzinne okolice, między innymi miasto Olsztyn. W związku z tym, że tego dnia była piękna, już wiosenna pogoda to powstała spontaniczna, wiosenna stylizacja. Poza tym piękne olsztyńskie Stare Miasto aż prosiło się o zdjęcia 🙂 Tak już na boku powiem Wam, że już dawno nie byłam na Starym Mieście w Olsztynie i jestem naprawdę zachwycona!! Wąskie uliczki, stara cegła i piękne kwiaty zachęcają do długich spacerów. Jeśli kiedyś będziecie w okolicy to koniecznie zajrzyjcie. Polecam!
A wracając w końcu do stylizacji to jest ona, tak jak już wspomniałam, na prawdę wiosenna. Lżejszy płaszczyk oraz kolorowe ponczo, które w tej stylizacji wykorzystałam jako szal – taki zestaw wybieram ostatnio często. Połączenie to zestawiłam z klasycznymi czarnymi rurkami i sportowymi butami.
Zapraszam na romantyczną stylizację!
Hello!
Some time ago I visited my home area, including the city of Olsztyn. In view of the fact that this day was beautiful spring weather is already established spontaneous spring stylization. Besides the beautiful old town of Olsztyn until asked about pictures 🙂 As already on his side I’ll tell you that a long time ago I was in the Old Town in Olsztyn and I’m really delighted !! Narrow streets, old brick and beautiful flowers invite for long walks. If ever you are in the area it simply must visit. I would recommend!
And back in the end styling that is, as I mentioned, really spring. Lighter colored coat and poncho, which in its stylization I used as a shawl – one set going a lot lately. This connection I set in the classic black tubes and sports shoes.
Welcome to the romantic styling!

ss1ss2ss3ss5ss7ss8ss10ss9ss4
– płaszcz i rękawiczki/coat and gloves Stradivarius,
– czarne rurki/black trousers F&F,
– kolorowe ponczo/poncho TK MAXX,
– sportowe buty/sports shoes Nike,
– torebka/bag No name,
– okulary przeciwsłoneczne/sunglasses Parfois.
zdjęcia/photos by Dominik

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *