Styl życia

Inspirują mnie… #27

Nie wiem jak do tego doszło (serio), że we wrześniu nie pojawiło się 'inspirują mnie’. Byłam naprawdę przekonana, że minął dopiero miesiąc, jednak minęły już dwa… No cóż. Czas nadrobić zwłokę.

Przedstawiam Ci kolejne piękne dusze: Joannę, Maię oraz Monikę.

1/ Joanna / manufaktura_splotow

instagram: manufaktura_splotow

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/manufaktura_splotow/

@manufaktura_splotow

Na Joannę trafiłam dosyć niedawno, w sumie to nie wiem dlaczego. Lecz myślę, że wszystko dzieje się w naszym życiu po coś. Dlatego też sądzę, że Joanna pojawiła się w odpowiednim momencie. Dzieli nas trochę lat. Czuję mimo wszystko podobne podejście do życia, otoczenia, ludzi. Bije od Niej niezmącony spokój.

Joanna to inspirująca kobieta pod każdym względem. Prowadzi warsztaty, napisała książkę, wyplata (chyba tak to się mówi) dzieła sztuki: koce, narzuty, pufy. Robi to z taką starannością, jakby każdą rzecz robiła dla siebie. Marzę o tym, aby w naszym domu znalazła się przynajmniej jedna rzecz wypleciona Jej rękami. Niedługo to marzenie zrealizuję 🙂

Joasiu, bardzo Ci dziękuję za wsparcie, które od Ciebie otrzymałam. Jesteś aniołem.

2/ Maia / qmamkasze

strona: qmamkasze.pl

instagram: qmamkasze

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/qmamkasze/

@qmamkasze

Na Maię, tak jak na Joannę, trafiłam dosyć niedawno tutaj w tym instagramowym świecie, lecz to też nie był przypadek. Zwykłe, niezwykłe życie inspiruje mnie najbardziej, a właśnie to widzę i mocno czuję od Mai.

Maja jest przykładem na to, że można być sobą, być szczęśliwą, a przede wszystkim, że warto taką być. Maia jest niezastąpioną inspiracją dla każdej kobiety, każdego człowieka myślę, co do dbania o siebie, o swoje ciało, duszę, zdrowie. Ubogaca (przynajmniej moją) codzienność pięknym słowem, prawdziwym obrazem i pozytywną aurą.

Maia, dziękuję Ci za to, co robisz. Cieszę się, że zechciałaś dzielić się, zupełnie bezinteresownie, swoją magiczną duszą. Wiedz, że czerpię z niej garściami.

3/ Monika / prosteujecia

instagram: prosteujecia

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/prosteujecia/

@prosteujecia

Monika przykuła moje oko minimalizmem, który jest mi coraz bardziej bliski. Minimalistyczne podejście do życia, ogólnie mówiąc, koreluje z moją duszą.

Monika dzieli się na instagramie przepięknymi, prostymi kadrami, szczególnie byłam zachwycona tymi z nad morza, które kocham. Staram she zaglądać do Moniki bardzo często, inspirując się stylizacjami, których większość jest z drugiej ręki, co jest mi również mega bliskie ostatnio. Spójrz na zdjęcia powyżej – nic więcej nie trzeba dodawać 😉

Monika dziękuję Ci za Twój styl życia, którym chcesz się dzielić. To niesamowite, że to co inspiruje Ciebie inspiruje również mnie i pewnie nie tylko mnie. W sumie to przecież nic dziwnego. Piękno się mnoży bardzo szybko w sercach tych, którzy chcą je przyjąć.


Inspiruj się dobrymi treściami, wartościowymi osobami. Masz takie? Podziel się. Zainspiruj mnie i innych 🙂 Aaaaa…. i oczywiście leć do dziewczyn, zostaw im choć serduszko <3 Dziękuję.

Ściskam,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *