Psychologia, Styl życia

O mnie… i dla Ciebie / Piękno jest obok

Witaj,

Długo już nad tym myślałam. Układałam różne scenariusze w głowie. Ciężko było pożegnać się z dotychczasowymi 5 latami… Ciężko jest do tej pory. Jednak wiara w prostotę i jak najlepiej pojęty minimalizm oraz uwielbienie do upraszczania wszystkiego dookoła stało się….

Simply Beautiful staje się Weroniką Sienkiewicz.

Będę w końcu sobą 🙂 Żartuję. Zawsze jestem sobą. Jednak odkąd nagrywam też podkast i posiadam YouTube (jestem tam pod imieniem i nazwiskiem) w głowie cały czas miałam pomysł, aby zmienić nazwę strony właśnie na moje imię i nazwisko. Żeby było prościej dla Ciebie, dla mnie i ogólnie dla wszystkich.

Nie żegnam się tak do końca z moją starą nazwą. Cały czas wpisując ją w wyszukiwarkę będziesz mogła mnie znaleźć, adres będzie przekierowywał Cie jednak na nowy adres. Pod moim imieniem i nazwiskiem znajdziesz mnie tutaj, na YT i we wszystkich aplikacjach podkastowych.

“Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”

Albert Einstein

Idąc tokiem rozumowania wielkiego uczonego oraz tym co sercu mam nadzieję, że zmiany nie wpłyną na to, dlaczego tu zaglądasz. Dziękuję, że czekałaś. Trzymałam Cię trochę w niepewności, wiem. Był powód. Nie tylko zmiana adresu strony była tym powodem. Obok przygotowywałam dla Ciebie również niespodziankę.

plaża Sasino/Stilo

Coś, co też już dawno chciałam zrobić. Coś, co zrobiłam przy ogromnej pomocy mojego męża, za co mu niezmiernie dziękuję. Jego cierpliwość do moich pomysłów co do ujęć, aby były jak najbardziej spójne z tym, co miałam w głowie – naprawdę należy mu się ogromne podziękowanie. Kochanie jesteś wielki 🙂

Montażem zajęłam się sama – wraz z muzyką i głosem. Dlatego koniecznie daj mi znać jak to odbierasz. Każda uwaga jest mile widziana – bo to można powiedzieć, taki mój filmowy i montażowy debiut 🙂

Zapraszam Cię więc na krótki film o mnie…, który powstał z myślą o Tobie. Chcę Cię wesprzeć, przytulić i zainspirować, do życia po swojemu, do bycia szczęśliwą – to jest nasz obowiązek. Jesteśmy tu na chwilę…. Doświadczajmy życia mocno!

Będzie mi miło, jeśli podzielisz się moim filmikiem z innymi. Niech przekaz idzie w świat 🙂

Miłego słuchania.

Piękno jest obok

Ściskam,

Weronika

(2) Komentarze

 1. Weronika, przepięknie wyszło! Bardzo podobała mi się także Twoja poprzednia nazwa, ale w końcu idea Simply Beautiful nigdzie nie ucieka. Lecę dalej do pracy z Twoim umilającym czas głosem i myślami z podcatsów w tle. Ostatnio mniej siedziałam przy komputerze, więc mam do nadrobienia ponad pół godziny słuchania. <3

  1. Weronika Sienkiewicz says:

   Dziękuję Ci Patrycja, że tak to odbierasz. To prawda. Idea nigdzie nie ucieka.
   Miło mi, że słuchasz. Ogromnie. Miłego nadrabiania 🙂
   Buziak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *