Psychologia, Styl życia

Spokojnych Świąt

Gdy nadchodzi ten magiczny czas w roku zawsze napawa mnie z jednej strony radością, z drugiej nostalgią i wieloma przemyśleniami. Jest to czas wielu życzeń, które ludzie ślą sobie czasami z bardzo odległych zakątków świata. Dlatego ja dziś chciałabym Ci, z tego mojego małego świata, przesłać życzenia. Nie ważne gdzie jesteś i co teraz robisz 🙂

Wśród porządków, gotowania, pieczenia, zakupów znajdź czas dla siebie. Pozwól sobie na spokój, zamyślenie, odpuszczenie, nic nierobienie. Daj sobie chwilę na śmiech i łzy. Przyjmij do serca wszystkie emocje i uczucia. Każde z nich jest potrzebne. Wybacz to, czego i tak nie możesz zmienić i na co nie masz wpływu. Bądź blisko swoich najbliższych, jeśli czujesz taką potrzebę. Niech to będzie szczere, bez grama „plastiku” i udawanych uczuć.

Dziękuję Ci z całego mego wrażliwego serca za to, że jesteś. Wspierasz, obdarzasz miłym słowem. Czuję Twoją obecność, choć często nie widzieliśmy się osobiście ani razu. Dziękuję tym, z którymi udało się uściskać. Jesteście wszyscy wspaniali.

Czułych Świąt. W Twojej głowie, sercu, duszy, w Twoim domu oraz dla Twoich najbliższych. Niech emocje wirują:)

Ściskam moooocno!

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *