Fotografia, Psychologia, Styl życia, Uroda

Inspirują mnie… #13

Witaj,

Kolejny miesiąc – tak powiesz pewnie tak jak ja…już? Już i gdyby nie to, że bardzo lubię dzielić się z Tobą kolejnymi cudnymi istotkami, to powiedziałabym, że szybko.
Jednak tak jak wspomniałam powyżej, bardzo lubię tę serię i jest mi niezmiernie miło, że również tak dobrze ją odbierasz.

Tym razem przedstawię konta, które nie są duże. Konta, które uważam, że zasługują na bardzo wiele. Za pięknymi zdjęciami i wartościowym słowem kryją się 3 kobietki, które ujmują mnie swą wrażliwością oraz patrzeniem na świat każdego dnia.
Zresztą zobacz sama.

Przedstawiam Ci Weronikę, Jagodę oraz Martę.

1/ Weronika / weronikapakosz

strona: weronikapakosz
instagram: weronikapakosz

źródło zdjęć: www.instagram.com/weronikapakosz

Weronika z zawodu jest dietetyczką oraz osobą zajmującą się planowaniem wesel. Na jej blogu możesz znaleźć smaczne i proste przepisy, nawet na słodkości, które zjadłabym samym patrzeniem Moja imienniczka to miłośniczka minimalizmu i piękna – bardzo przypomina mi to siebie, może dlatego czuję w jej profilu cząstkę siebie czasami. Weronika to również świeżo upieczona żona. Uwielbiam patrzeć jak kadrami opisuje swoją miłość i tą bliskość, która jest tylko ich. Magia.

Weronika dziękuję Ci, że dzielisz się swoją pasją, uczuciem i emocjami. Uwielbiam przyglądać się Twoim poczynaniom i wiem, że nigdy nie zawiedziesz. Teraz jest piękny czas dla Ciebie. Życzę Ci abyś przeżyła go jak najcudowniej.

2/ Jagoda / jagijagu

instagram: jagoda

źródło zdjęć: www.instagram.com/jagijagu

Jagodę określiłabym jako istotę nie z tej ziemi, dosłownie. Zajmuje się ona wraz z przyjaciółką fotografią. Ich wyjątkowe kadry możesz zobaczyć na stronie Dziewczyny od Zdjęć. Poprzez kadry, podejście do życia, ogromną wrażliwość i uśmiech Jagoda przyciąga swoją osobowością bardzo. Zachwycisz się na pewno. Gwarantuję.

Jagoda, dziękuję Ci za Twoje patrzenie na świat. Dziękuję za wzruszające kadry, śpiewy i granie oraz tańcowanie z mopem Jesteś wyjątkowa, niepowtarzalna i pamiętaj o tym zawsze! Wrażliwa duszyczka przesyła moc emocjonalnych uścisków.

3/ Marta / my_side_of_life

instagram: marta

źródło zdjęć: www.instagram.com/my_side_of_life

Marta to mistrzyni w ulotności oraz inspiracji słowem. Kładzie nacisk na dbanie o swoje wnętrze, duszę i bycia dla siebie dobrym. Tym mnie ujęła. Jej profil to kadry przepełnione emocjami i uczuciami, niedopowiedziane historie. Wystarczy, że spojrzy się na jej spojrzenia, klimat kadrów i codzienność, niby zwykłą a niezwykłą.

Marta, dziękuję Ci za Twoje dobre serce, za to, że pokazujesz, co w życiu jest najważniejsze. Twoja ulotność bijąca z kadrów zawstydza mnie bardzo, bo w każdym zdjęciu widzę coś, co chciałabym sama wyrazić, a chyba jeszcze nie potrafię.
Dziękuję Ci za te duchowe doznania.

Dziś, jak widzisz, jest bardzo duchowo i magicznie. Jestem wzruszona, że trafiam na tak cudowne osoby w tym wielkim świecie.
Cieszę się, ze mogę się z Tobą tym podzielić. Daj trochę swojej miłości i ciepełka serca dziewczynom – niech poczują wsparcie, bo zasługują na to bardzo.

Jak zawsze jestem ciekawa kto inspiruje Ciebie.
Podziel się w komentarzu.

Ściskam mocno,

Weronika

(4) Komentarze

 1. Hejo😊
  Jagodę znam osobiscie…jest zjawą stąpającą po ziemi…i trzymajacą kieliszek wina z niewymuszoną elegancją…❤️ Buziaki!!

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Tak myślałam, że jest ona z innego świata <3

 2. Kolejna garść fajnej inspiracji!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Dziękuje Ci za każde wsparcie 🙂
   Buziak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *