Emocjonalnik, Psychologia

Emocjonalnik – Spokój – Twoje słowa

Witaj,

Przyszła kolej na kolejny post z serii #emocjonalnik, tym razem są to Twoje słowa na temat uczucia, który ostatnio poruszyłam – spokój.. Tutaj znajdziesz poprzedni post z tej serii.

Więc zapraszam Cię dziś na Twoje słowa, które zostawiłaś na blogu oraz na instagramie, bardzo piękne, każde inne i wyjątkowe. Ach. Dziękuję Ci za to, że jesteś częścią Emocjonalnika <3
Mango płaszcz / Only spodnie / Benetton sweter/ Tamaris buty (mają kilka lat) / Polaroid sunglasses / H&M kolczyki / Semilac, kolor: Berry Nude paznokcie

„Wyłącznie się z pędu współczesnego świata pozwala odkryć siebie na nowo. Na nowo docenić to co wokół nas. Przyglądamy się sobie i światu. Weryfikujemy. Pewne rzeczy odrzucamy, a innym poświęcamy więcej uwagi.”

„Spokój czuje wtedy gdy nic mnie wewnętrznie nie uwiera, nie ściska. Gdy czuję niezmąconą radość i lekkość.”
@justamoments.pl

„Dzień dobry Kochana,
Dla mnie spokój to przede wszystkim odnalezienie pionu i równowagi we wszystkich sprawach które w życiu robię. Taki balans życiowy…wtedy czuję się stabilnie i czuję na duszy taki spokój, że wszystko jest na swoim miejscu…
Przesyłam całusy.”

@eydiely

„Spokój to jest coś takiego błogiego. Uwielbiam ten stan, choć wiem, że czasem potrafi mnie coś drobnego z niego wyrwać.”
@neonowa_strzala


„Spokój to czuje teraz kiedy nastała w moim życiu stabilizacja. W końcu nie boję się rano otworzyć oczy i wstać z łóżka. W końcu mogę się na kimś oprzeć i znów oddychać całą sobą.”
@anna.jablk

„Spokój dziś do mnie przyszedł pod postacią urlopu na żądanie. Potrzebuje go teraz.”
@poli.ursula

„Dla mnie spokój to bezpieczeństwo, finansowe, zdrowotne, to to, że wiem, że u moich bliskich wszystko jest dobrze 😍 jak to wszystko jest to jestem spokojna.”
@zojka72

Jeszcze raz dziękuję za Twoje słowa. Miło mi, że jesteś i tworzysz ze mną ten cykl. Tulę mocno.

Ze spokojem,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *