Fotografia, Styl życia, Uroda

Inspirują mnie… #14

Witaj,

Kolejny miesiąc za pasem, a nawet już ponad. Zawsze nie mogę doczekać się tego momentu, bo uwielbiam dzielić się z Tobą twórczością osób, które codziennie gdzieś tam mnie inspirują, które w niebanalny sposób to pokazują i dzielą się tym tak po prostu.

W tym miesiącu przedstawiam Ci Maję, Kamilę oraz Karolinę.

1/ Maja Maciaszczyk / zaczytana.querida

instagram: majamaciaszczyk

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/zaczytana.querida/

Maja to miłośniczka literatury, studiująca dietetykę oraz szczęśliwa przyszła Panna Młoda. Jednak to właśnie literatura mnie do niej przyciągnęła najbardziej. Ilość książek jaką ta dziewczyna pochłania wbijają nie jednego i nie jedną w kompleksy Natomiast przez ten fakt pokazuje tyle ciekawych propozycji czytelniczych a przy tym tak pięknie o nich opowiada i rzetelnie przygotowuje się do ich recenzji.

Maju, dziękuję Ci za to, że dzielisz się swoją pasją i w tak wspaniały sposób pokazujesz, że warto czytać, warto wertować ciągle kartki nowych książek i za to, że tak romantycznie ubierasz wszystko w zdjęcia.

2/ Kamila Rykowska / camilla.vintage

instagram: kamilarykowska

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/camilla.vintage/

Kamila to kolejna vintage dusza, którą Ci przedstawiam. Coraz bliżej mi do takiego spojrzenia na świat, więc Kamila jest dla mnie ogromną inspiracją. Poza tym pokazuje piękne miejsca, które odwiedza w Polsce ale i na świecie – to wszystko okrasza pięknymi, ulotnymi i niedopowiedzianymi kadrami – coś co uwielbiam najbardziej Jej twórczość jest prosta, niewymuszona i taka kobieco delikatna. Ach. Zachwyt.

Kamila, dziękuje Ci za codzienną dawkę magii i za każde dobro słowo skierowane w moją stronę. Jesteś ogromnym wsparciem.

3/ Karolina Różańska / minimalist_girls

instagram: karolinaróżańska

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/minimalist_girls/

Karolina to minimalistyczna osóbka w ubiorze ale i w poczuciu estetyki. Inspiruje właśnie tą prostotą i klasycznym spojrzeniem na świat. Nie muszę wspominać, że kadry są przy tym cudownie wyjątkowe: ulotne, po prostu piękne. Widzę w Karolinie taki spokój i zrozumienie.

Karolina, dziękuję Ci za każde słowo. Jesteś mega inspiracją nie tylko w zdjęciach. Dziękuję Ci za te ciepłe, bardzo proste a zarazem bardzo konkretne spojrzenie na świat. Działaj dalej.

Koniecznie zajrzyj do dziewczyn i daj im trochę miłości i wsparcia.
Zainspiruj mnie twórczością kogoś, kogo Ty podziwiasz – koniecznie 🙂

Ściskam życząc pięknego weekendu,

Weronika

(2) Komentarze

  1. Super post. Czekam na więcej i oby tak dalej 🙂

    1. SimplyBeautifulpl says:

      Bardzo dziękuję i zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *