Fotografia, Styl życia, Uroda

Inspirują mnie… #16

Witaj,

Ponad miesiąc już za nami od poprzednich inspiracji, więc najwyższy czas na przedstawienie Ci pięknych duszyczek – wartościowych osób, którymi można się cudownie inspirować!
Poznaj Joannę, Kingę oraz Magdalenę.

1/ Joanna / waitingforalice

instagram: waitingforalice

źródło zdjęć: www.instagram.com/waitingforalice

Joanna to dusza nie z tej ziemi, naprawdę. Poprzez swoje kadry, ubiór, klimat zdjęć przenosi odbiorcę w inny, magiczny świat, trochę z przeszłości. Widać, że kocha naturę, inspiruje coraz to nowymi, wartościowymi tytułami książek i stara się w tym wszystkim „przemycić” styl vintage. Zresztą koniecznie musisz to zobaczyć – wystarczy zerknąć na chociażby jedno zdjęcie, a zostaniesz na zawsze – zobaczysz.

Asia, jeśli mogę tak zdrobnić , dziękuję Ci za przenoszenie mnie właśnie w ten inny świat, za to, że odrywasz mnie od codzienności. Bardzo się cieszę i gratuluję Ci tak szybkiego odzyskania konta!
Ściskam mocno i życzę dalszych sukcesów.

2/ Kinga / _burakovska

strona: burakovska
instagram: _burakovska

źródło zdjęć: www.instagram.com/_burakovska

Kinga – artystyczna dusza. Fotografka z niezwykłym zapałem. Tworzy z miłości do historii i głębszego sensu fotografii. Widać to w każdym jej dziele – tak nazywam jej każdą fotografię, bo dla mnie to naprawdę dzieło. Kinga stara się poprzez fotografię opowiedzieć odbiorcy historię. Każdy kadr to inna, magiczna historia – widać jaką sprawia jej to ogromną przyjemność.

Kinga dziękuję Ci za dzielenie się skrawkiem swojego życia i za to, że dzięki Tobie patrzę na zdjęcia pod trochę innym kątem. Zaczęłam patrzeć na kadr jak na ulotny moment – moment, który jest teraz i już się nie zdarzy.
Tulę mocno i życzę powodzenia i ogromu szczęścia w najbliższym ważnym dla Ciebie momencie.

3/ Magdalena / soft_dreamylife

instagram: soft_dreamylife

źródło zdjęć: www.instagram.com/soft_dreamylife

Magdalena, kolejna bardzo utalentowana fotografka. Jej kadrami można się przytulić – naprawdę. Ciepło, umiłowanie do natury i pięknych chwil widać na każdej fotografii, która wychodzi spod jej rąk. Magdalena kocha „złotą godzinę” i światło – i to stara się wtłaczać w każdy kadr, co dodaje jej fotografiach jeszcze większej miękkości i szlachetności.

Magda, dziękuję Ci za Twoją wrażliwość, za uczucia, które widać na zdjęciach. Móc podglądać Twoją pracę tutaj to dla mnie ogromny zaszczyt.
Życzę Ci wytrwałości i mnóstwa pięknych chwil, abyś mogła nimi się dzielić cały czas.

Koniecznie zajrzyj do dziewczyn i daj im trochę wsparcia i miłości – każdemu twórcy to jest bardzo potrzebne.
Na pewno będziesz w stanie się czymś zainspirować 🙂 !

Ściskam Cię,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *