Styl życia

Mazury – my beautiful homeland

Witajcie!
Pewnie jeszcze nie wiecie, że jedną z rzeczy, które uwielbiam robić to zdjęcia. Nie było jeszcze od początku prowadzenia bloga postu na ten temat. Były co prawda jakieś zdjęcia z wyjazdów, ale wpisów typowo fotograficznych nie.
Jestem amatorem, jeśli chodzi o zdjęcia, ale bardzo lubię je robić i praktycznie wszędzie poruszam się z aparatem. Jak dobrze, że teraz jest taka możliwość, że nawet jak nie mam przy sobie aparatu to możemy zrobić zdjęcia telefonem. Nie są one tak dobrej jakości jak te z aparatu, ale dla mnie ważny jest fakt, że mogę je zrobić zawsze, gdy mam taką potrzebę. Chęć zrobienia zdjęcia pojawia się spontanicznie, kiedy w moim życiu jest chwila bądź sytuacja, która nagle chcę uwiecznić, np. piękny zachód słońca.
Zdjęcia z dzisiejszego posta zrobione były właśnie spontanicznie podczas naszego wypadu na święta w moje rodzinne strony. Bardzo się cieszę, że mogę Wam pokazać namiastkę moich pięknych, rodzinnych stron i myślę, że to nie ostatni post tego typu. Jestem wielką szczęściarą, że wychowałam się w takim magicznym miejscu.
Piszcie czy Wam się podoba. A może zachęcę Was do odwiedzenia Mazur? 🙂
Hello!
Probably not yet know that one of the things that I love doing photo. It was not since the first blog post on the subject. There were indeed some photos from trips, but entries are typically not photographic.
I’m an amateur when it comes to photos, but I really like them to do and everywhere I move the camera. As well, it is now a possibility that even when I do not have a camera that can take pictures of the phone. They are not as good quality as those of the camera, but for me it is important that I do it whenever I have the need. The desire to take a picture appears spontaneously when my life is the moment or situation which suddenly want to capture, for example beautiful sunset.
Photos from today’s post were made just spontaneously during our trip for the holidays in my hometown. I am very glad that I can show you substitute my beautiful homeland, and I think this is not the last post of this type. I am very lucky, I grew up in such a magical place.
Please write if you like. And may I encourage you to visit Mazury? 🙂

mazury1
mazury2
mazury3
mazury4
mazury5
mazury6
mazury7
mazury8
mazury9
mazury15
mazury14
mazury13
mazury12
mazury11
jeans & scarf Stradivarius / coat C&A / poncho & sunglasses TK MAXX / shoes Timberland
photos: I & Dominik
mazury10

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *