Stylizacje

Classic trench review

Witajcie!
Jest wiosna, a więc ciężkie, grube płaszcze możemy schować w głąb szafy a wyjąć lekkie, cienkie trencze. I właśnie o nich dzisiejszy post. Trencz to klasyka, niezastąpiona, wiosenna część kobiecej garderoby. Tak jak we wszystkim, również w tego typu płaszczach każdemu podoba się co innego, inny krój, kolor itd. Ja jestem zwolenniczką klasycznych beżowych, camelowych lub bladoróżowych trenczy. Te najbardziej cieszą moje oko, poza tym uważam, że pasują do wszystkiego. Posiadaczka klasycznego trenczu może wykorzystywać go do eleganckich, ale też sportowych stylizacji. Jego zastosowanie jest wszechstronne.
Jeśli jeszcze nie posiadacie w swojej garderobie trenczu, a poszukujecie idealnego to przychodzę Wam z pomocą. Zrobiłam mały przegląd i wybrałam kilkanaście z nich, które sama bym założyła i myślę, że każda z Was również.
Hello!
It’s spring, so heavy, thick coats can tuck into the enclosure and remove the light, thin trench coats. And what about them today’s post. Trench coat is a classic, irreplaceable, the spring part of the female wardrobe. As in all things, also in this type of coats everyone likes something different, a different style, color, etc. I am an advocate of the classic beige, pale pink or camel trench coat. The most they are enjoying my eye, except that I found suitable for everyone. Proprietress classic trench coat can use it for an elegant, but also sports styling. Its use is versatile.
If you do not yet have in your wardrobe trench coat and looking perfect I am come to you to help. I did a small review and chose a dozen of them, which she founded and I think that each of you as well.

trencz1
od lewej/from left: Anna Field CLICK GAP CLICK H&M CLICK H&M CLICK

trencz2
od lewej/from left: H&M CLICK Mango CLICK mint&berry CLICK New Look CLICK

trencz3
od lewej/from left:Springfield CLICK Vila CLICK Vila soft camel CLICK

trencz4
od lewej/from left: Wallis CLICK ZARACLICK ZARA CLICK

W.

(4) Komentarze

 1. Płaszczyki znów powracają do łask, a ja własnie taki niedawno sprzedałam- brawo ja!

  1. Weronika Ciak says:

   No to może to najlepsza okazja aby sprawić sobie nowy 🙂 pozdrawiam!

 2. Anna says:

  Niestety linki nie działają, po kliknięciu nic się nie otwiera…

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Cześć Aniu,
   Niestety mają prawo nie działać. Post, o którym piszesz został przeze mnie opublikowany 3 lata temu więc konkretne produkty, o których pisałam mogą być już zwyczajnie nie dostępne.
   Sprawdziłam jeszcze te linki i tak jest jak myślałam – produkty są w większości już nie dostępne w tych sklepach – 3 lata to długi już niestety i asortyment się zmienił. Jeśli jest taka potrzeba to mogę przygotować nowy taki przegląd – aktualne propozycje takich płaszczy. Napisz 🙂
   Pozdrawiam,
   Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *