Styl życia

Inspirują mnie… #25

Już dwudziesty piąty raz przygotowuję artykuł z tej serii i cieszę się niezmiernie, że tego typu posty przypadły Ci do gustu. Mam ostatnio coraz więcej przemyśleń na temat obecności w sieci i podejścia do tego typu mediów. Może niedługo napiszę oddzielny artykuł na ten temat.

Odkładając na chwilę na bok przemyślenia, wierzę cały czas w to, że dobro, piękno oraz wartość trzeba szerzyć dalej. Wystarczająco wiele „niefajnych” spraw i informacji na nas spada. Dlatego przekazujmy dalej to, co wartościowe. Chcę karmić siebie i Ciebie inspirującymi treściami.

Zapraszam do poznania Karoliny i Wioli, Angeliki oraz Pauliny.

1/ Karolina i Wiola / sisterhoodandsun

instagram: sisterhoodandsun

Kreatywny Krąg Kobiet

Slow Weekend

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/sisterhoodandsun/

Na profil Karoliny i Wioli trafiłam dosyć niedawno, lecz emocje jakie płyną z każdego posta i zdjęcia są czymś niesamowitym. Bliskość, czułość, podążanie swoją ścieżką życiową, moc energii – to tylko jedne z wielu haseł i tematów, jakimi zajmują się dziewczyny.

Karolina i Wiola tworzą Kreatywny Krąg Kobiet (link do tego wydarzenia umieściłam powyżej), gdzie zapraszają wszystkie kobiety pragnące kreatywnie się rozwinąć, bez oceny, bez żadnych uprzednich umiejętności. Można również skorzystać z obecności na Slow Weekend (link również powyżej), który ma odbyć się we wrześniu. Weekend pełen medytacji, jogi, spokoju i rozmów o emocjach. Zajrzyj do wydarzenia, jednego bądź drugiego, jeśli zainteresowały Cię powyższe tematy.

Dziewczyny, dziękuję Wam za to, co reprezentujecie w sieci. Za inspirację mnie, ale przede wszystkim wszystkich na około do życia blisko siebie, do spojrzenia na swoje życie z czułością i bliskością. Za szerzenie faktu, ze emocje są ważne i potrzebne. Kibicuję Wam mocno.


2/ Angelika / angelika_rysz

instagram: angelika_rysz

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/angelika_rysz/

Angelika to fanka minimalizmu i bije on z każdego Jej zdjęcia, z każdego słowa. Zakochałam się w tych pełnych refleksyjności kadrach, bliskości natury.

Angelika pokazuje również jak bardzo warto cieszyć się z małych, pięknych momentów. Jak proste, zwykłe, rodzinne życie może być cudowne. Dzieli się tym tutaj i naprawdę przepięknie Jej to wychodzi. Zdradza przy okazji kulisy budowy nowego domu, co jest bardzo ciekawe i inspirujące.

Angelika, dziękuję Ci za fotografie i słowa pełne emocji. Cieszę się, że trafiłyśmy na siebie. Dziękuję za nasz rozmowy. Tulę.


3/ Paulina / wysokowrazliwa

instagram: wysokowrazliwa

blog: wysokrwrazliwa.pl

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/wysokowrazliwa/

Paulina to moja bratnia dusza. Nie boję się tego powiedzieć i myślę, że nie obraziła by się na mnie za to 🙂 Poznałyśmy się dosyć niedawno, ale wiem, że słowa te nie są na wyrost.

Paulina dzieli się swoją wysoką wrażliwością. Pokazuje, że warto cieszyć się tym faktem, czuć emocje i je zaakceptować. Każdym postem stara się przybliżyć WWO – przyczyny, cechy, skutki, sposoby radzenia sobie z różnymi uczuciami związanymi z wysoką wrażliwością. Przepięknie to wszystko prowadzi. Uczy i inspiruje.

Paulina, jestem przeszczęśliwa, że na siebie tu trafiłyśmy. Dziękuję Ci za każde słowo, którym się dzielisz. Dziękuje za nasze prywatne konwersacje. Dzięki Tobie wrażliwość staje się w oczach innych piękniejsza <3


Zajrzyj do dziewczyn, zostaw trochę czułości. Daj również koniecznie znać kto inspiruje Ciebie. Jakie wartościowe osoby warto obserwować? Czekam na Twoje podpowiedzi.

Ściskam,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *