Styl życia

Inspirują mnie… #25

Już dwudziesty piąty raz przygotowuję artykuł z tej serii i cieszę się niezmiernie, że tego typu posty przypadły Ci do gustu. Mam ostatnio coraz więcej przemyśleń na temat obecności w sieci i podejścia do tego typu mediów. Może niedługo napiszę oddzielny artykuł na ten temat.

Odkładając na chwilę na bok przemyślenia, wierzę cały czas w to, że dobro, piękno oraz wartość trzeba szerzyć dalej. Wystarczająco wiele „niefajnych” spraw i informacji na nas spada. Dlatego przekazujmy dalej to, co wartościowe. Chcę karmić siebie i Ciebie inspirującymi treściami.

Zapraszam do poznania Karoliny i Wioli, Angeliki oraz Pauliny.

1/ Karolina i Wiola / sisterhoodandsun

instagram: sisterhoodandsun

Kreatywny Krąg Kobiet

Slow Weekend

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/sisterhoodandsun/

Na profil Karoliny i Wioli trafiłam dosyć niedawno, lecz emocje jakie płyną z każdego posta i zdjęcia są czymś niesamowitym. Bliskość, czułość, podążanie swoją ścieżką życiową, moc energii – to tylko jedne z wielu haseł i tematów, jakimi zajmują się dziewczyny.

Karolina i Wiola tworzą Kreatywny Krąg Kobiet (link do tego wydarzenia umieściłam powyżej), gdzie zapraszają wszystkie kobiety pragnące kreatywnie się rozwinąć, bez oceny, bez żadnych uprzednich umiejętności. Można również skorzystać z obecności na Slow Weekend (link również powyżej), który ma odbyć się we wrześniu. Weekend pełen medytacji, jogi, spokoju i rozmów o emocjach. Zajrzyj do wydarzenia, jednego bądź drugiego, jeśli zainteresowały Cię powyższe tematy.

Dziewczyny, dziękuję Wam za to, co reprezentujecie w sieci. Za inspirację mnie, ale przede wszystkim wszystkich na około do życia blisko siebie, do spojrzenia na swoje życie z czułością i bliskością. Za szerzenie faktu, ze emocje są ważne i potrzebne. Kibicuję Wam mocno.


2/ Angelika / angelika_rysz

instagram: angelika_rysz

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/angelika_rysz/

Angelika to fanka minimalizmu i bije on z każdego Jej zdjęcia, z każdego słowa. Zakochałam się w tych pełnych refleksyjności kadrach, bliskości natury.

Angelika pokazuje również jak bardzo warto cieszyć się z małych, pięknych momentów. Jak proste, zwykłe, rodzinne życie może być cudowne. Dzieli się tym tutaj i naprawdę przepięknie Jej to wychodzi. Zdradza przy okazji kulisy budowy nowego domu, co jest bardzo ciekawe i inspirujące.

Angelika, dziękuję Ci za fotografie i słowa pełne emocji. Cieszę się, że trafiłyśmy na siebie. Dziękuję za nasz rozmowy. Tulę.


3/ Paulina / wysokowrazliwa

instagram: wysokowrazliwa

blog: wysokrwrazliwa.pl

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/wysokowrazliwa/

Paulina to moja bratnia dusza. Nie boję się tego powiedzieć i myślę, że nie obraziła by się na mnie za to 🙂 Poznałyśmy się dosyć niedawno, ale wiem, że słowa te nie są na wyrost.

Paulina dzieli się swoją wysoką wrażliwością. Pokazuje, że warto cieszyć się tym faktem, czuć emocje i je zaakceptować. Każdym postem stara się przybliżyć WWO – przyczyny, cechy, skutki, sposoby radzenia sobie z różnymi uczuciami związanymi z wysoką wrażliwością. Przepięknie to wszystko prowadzi. Uczy i inspiruje.

Paulina, jestem przeszczęśliwa, że na siebie tu trafiłyśmy. Dziękuję Ci za każde słowo, którym się dzielisz. Dziękuje za nasze prywatne konwersacje. Dzięki Tobie wrażliwość staje się w oczach innych piękniejsza <3


Zajrzyj do dziewczyn, zostaw trochę czułości. Daj również koniecznie znać kto inspiruje Ciebie. Jakie wartościowe osoby warto obserwować? Czekam na Twoje podpowiedzi.

Ściskam,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *