Psychologia, Styl życia

Pomysł na prezent – wybrane wartościowe produkty twórców internetowych

Co roku robię tak zwane „prezentowniki” dla niej i dla niego. Wszystkie produkty zawsze starannie wybieram, aby były naprawdę przydatne, potrzebne albo personalizowane. W tym roku, jeśli zdążę, również takie przygotuję, natomiast postanowiłam zrobić coś jeszcze.

Z uwagi na to, że bardzo doceniam twórców internetowych za to, że próbują swoich sił, mają odwagę robić coś „swojego” stwierdziłam, że będzie to taką wdzięcznością i ukłonem w ich stronę. Stwierdziłam, że przygotuje przegląd produktów właśnie twórców internetowych, które uważam, że są wartościowe, piękne i zrobione z sercem, które warto podarować komuś bliskiemu na prezent na przykład.

Także poniżej znajdziesz kilkanaście takich produktów, bardzo różnych, ale, moim zdaniem, wartych uwagi.

Cudowni Aga i Konrad z Kundelek Na Biegunie stworzyli w tym roku piękne miejsce w sieci, Feels Like North, z produktami, które własnoręcznie tworzą z ogromną miłością, prosto z pięknej i mroźnej północy. Koniecznie zobacz i sklep ale przede wszystkim poznaj tą cudną parę (jeśli jeszcze nie znasz), która spełnia swoje marzenia i żyje po swojemu w pięknym Czerwonym Domku wśród ogromu śniegu i miłości do zwierząt. Uwielbiam ich energię. Uwielbiam im”towarzyszyć” w ich codziennym, pełnym niezwykłości w swej zwykłości, życiu. Aga, Konrad – ściskam Was mocno!:) Wesołych Świąt.


Ola, znana Ci pewnie z profilu Neonowa Strzała, pełna talentu i miłości do kwiatów stworzyła miejsce, gdzie każda roślina traktowana jest z ogromną wdzięcznością, tworząca cudowne wieńce, bukiety i inne kompozycje. U Oli potwierdza się to stwierdzenie, że jak robi się coś z sercem i wrażliwością to trudno o porażkę, a przynajmniej procent jej zaistnienia jest niewielki. Jest tylko sukces. Koniecznie zobacz jej Krzaki i Badyle, jeśli potrzebujesz pięknej kwiatowej oprawy jakiejkolwiek uroczystości. Olu tulę Cię mocno świątecznie, wszystkiego dobrego!


Książeczka Bajeczka o Melodyjce Ani, What Anna Wears, jest moją kolejną propozycją. Dlaczego? Uważam, że jest to jeden z tych projektów, który ma spełnić jakieś zadanie. Poza tym, że jest to piękna historia o małej Melodyjce, która przy okazji ma uczyć dorosłych i dzieciaki jak mądrze podróżować i jak umiejętnie przekazać tą wiedzę dalej. Jest to też historia pełna różnych przygód okraszona słodkimi ilustracjami. Myślę, że będzie dobrym prezentem dla każdego dziecka. Spójrz też na inne produkty Nusa Store – możesz poczuć trochę egzotyki u siebie w domu. Aniu, Melodyjko, Marku życzę Wam wszystkiego co najlepsze na Święta i całe życie!


Ten niby prosty ale też niezwykły kalendarz Kal zobaczyłam u Pauliny z Mrs Ostrovia i stwierdziłam, że musi się tu znaleźć, pomimo, że nie znam jego twórcy. Coraz bardziej podoba się to co mnie kolorowe, proste i minimalne. Poza tym ujął mnie tym, że ma uchwyt i nakładane strony każdego miesiąca, więc po prostu zdejmuje się kolejne karty bez typowego wyrywania. Kalendarz jest czysty, więc można na nim pisać do woli, według uznania.


Pełne kobiecości jedwabne apaszki Spadiora pięknej twórczyni Marty z SuperStyler jest kolejną prezentową propozycją. W Marcie widzę tyle pasji i serca, że nie mogło być inaczej z jej produktem. To tylko apaszki, ale pełne przesłań, słów i wsparcia dla kobiet. Poza tym są one bardzo funkcjonalne. Obserwowałam sesję zdjęciową marki i jest naprawdę tyle możliwości ich wiązań – myślę, że każda kobieta znajdzie coś do siebie. Poza tym jakość sprawia, że będą one służyły bardzo długo. Marta, dla Ciebie i Twojej całej rodzinki – cudownych Świąt!


Kolejny produkt to e-booki Proste Less Waste dwóch cudnych autorek, Moniki, znanej z bloga Tekstualna oraz jej siostry Emilii. Dziewczyny „wzięły na warsztat” ogólne pojęte życie (pierwszy e-book) – jak zrobić, aby żyć lepiej w sensie bardziej eco, dla początkujących, dla sceptycznych itp. E-booki uczą nas jak zmienić podejście i zadbać o środowisko, małymi krokami, z tym co aktualnie mamy i posiadamy. Okazuje się, że to wcale nie jest takie trudne – wystarczy zmienić choć trochę myślenie i spróbować zmienić zakorzenione nawyki. Drugi e-book pokazuje jak gotować „z resztek”, jak nie marnować niepotrzebnie jedzenia. Dziewczyny – dziękuję Wam za tą potrzebną pracę i życzę Wam Pięknych Świąt!


Emaliowane kubki Tea Cuppiest twórczyni Karoliny, którą możesz znać z profilu Caroliv są kolejną moją propozycją. Kolejny piękny minimalizm bardzo dobrze wykonany, który posłuży długo: w domu, w podróży. Różnorodne ilustracje (na przykład serce, góry, psia łapka czy sezonowe: na Święta Bożego Narodzenia), które myślę znajdą uznanie u wielu z nas będą świetnym uzupełnieniem smaku kawy czy ulubionej herbaty albo innego ulubionego napoju. Karolina, gratuluję Ci i życzę cudnych Świąt.


Zwykła ochronna pomadka może być niezwykła w swym przesłaniu. Ten produkt, który towarzyszy prawie każdej kobiecie w codziennym funkcjonowaniu może być pretekstem do pamiętania o badaniach, o dbaniu o siebie nie tylko w sensie ust:) Pomadka jest dziełem dzielnej Nicole, której nie muszę Ci przedstawiać. Kobietka ta robi tyle dobrego dla nas kobiet ale nie tylko. Na jej stronie znajdziesz mnóstwo innych tego typu produktów, ale i książek kulinarnych. Także taki mały prezent przypomni osobie obdarowanej o badaniu i da jej świadomość, że się o nią troszczysz, najlepiej na świecie. Nicole, dla Ciebie i Twojej całej rodzinki – Wesołych Świąt.


Personalizowana ilustracja będzie pięknym, niezapomnianym podarunkiem dla każdego. Chcę Ci przedstawić wyjątkową osobę, która tworzy takie cuda – Pannę Lolę, którą ostatnio też miałam okazję poznać osobiście. Jej cynamonowy świat okraszony bajkowym wnętrzem – to tam Karolina tworzy swoje pełne serca ilustracje na każdą okazję: ślub, urodziny, zaręczyny, imieniny i inne jakie tylko sobie wymarzysz. Wiem, że teraz na Święta pewnie już nie zdążysz otrzymać takiego prezentu, ale chciałam umieścić Lolę tutaj, gdyż każda inna okazja nabierze jeszcze większej magii dzięki jej produktom. Karolina – życzę Tobie i Twojemu mężowi i Korze dużo miłości na Święta! Ściskam Cię.


Kolejne kubeczki w tym artykule są tworzone z równie ogromną pasją i sercem przez Paulinę, którą na pewno znasz z profilu Mrs Ostrovia na instagramie. Paulina to naprawdę przepiękna i kreatywna dusza. jej profil na instagramie to dzieło sztuki. Każde zdjęcie jest przemyślane, piękne i cieszące oko. Podobnie jest z kubeczkami. Ich powiązanie z naturą w postaci różnych leśnych, trawiastych ilustracji sprawia, że na chwilę można przenieść się do pełnego spokoju i ciszy lasu. Przynajmniej ja to tak odczuwam. Paulinka – życzę Tobie i Twojej całej rodzinie pięknych świątecznych chwil!


Na Martę, autorkę „Kwiatu wielu nocy”, trafiłam dosyć niedawno, ale od razu zakochałam się w jej słowach, którymi dzieli się na instagramie. Niewiele myśląc zamówiłam swój egzemplarz tomiku. Poezja to coś wyjątkowego, coś osobistego. Dlatego każda, nie tylko wrażliwa osoba doceni taki prezent na pewno. To piękne wydanie, jakby „ze starej biblioteki” okładka przykuwa oko. Marta, życzę Ci wszystkiego najlepszego na Święta i gratuluję jeszcze raz bardzo !


Korki z Insta to wartościowy i mega przydatny e-book Oli z WildRocks. Będzie świetnym podarunkiem dla każdego, kto myśli na poważnie i bardzo biznesowo na swój profil na instagramie. E-book w bardzo przystępny i prosty sposób wyjaśnia działanie algorytmów instagrama, kierunków podejścia oraz różnych kierunków rozwoju. Bardzo polecam. Olu wszystkiego dobrego na Święta!


Ta propozycja to książka na którą czekałam chyba jak na swoją. Autorką jest cudowna Kamila, która pod względem wrażliwości i podejścia do życia jest mi bardzo bliska. Niezwykłe było nasze przypadkowe spotkanie w tym roku w Gdyni w moim ukochanym miejscu, w Orłowie. Wszystkie to, wierzę w to, nie jest kwestią przypadku. „Szelest Słów” to zbiór wartościowych myśli Kamili, zebrane w jedno. To drogowskaz na życie, na zmianę sposobu myślenia, na zatrzymanie się choć na chwilę. Bardzo Ci polecam tą książkę jako prezent dla siebie, dla bliskiej Ci osoby, która potrzebuje słów wsparcia. Obiecuję Ci, że nie będziesz zawiedziona. Kamila, Mateusz, Antoś – samych pięknych chwil dla Was na Święta. Ściskam Was mocno!


Ostatnia, ale w ogóle nie ze względu na wartość, pozycja na mojej prezentowej liście to Dziennik Uczuć stworzony przez Natalię z boonati.com. Natalia z myślą o wnętrzu, o uczuciach i emocjach, o wszystkim tym co bardzo ważne dla każdej osoby, ale często zapomniane, stworzyła dziennik, który bez żadnej spiny i przymusu pozwoli uporządkować myśli i odpowiedzieć sobie samemu na kilka ważnych pytań, nad którymi się na co dzień nie zastanawiamy. Przyznam, że jeszcze nie zdobyłam się na odwagę aby kupić ten dziennik, ale ta decyzja we mnie dojrzewa. Nie mniej jednak bardzo Ci polecam, jeżeli czujesz, że potrzebujesz sama, albo ktoś Ci bliski. Natalia wszystkiego pięknego na Święta!


Bardzo Cię zachęcam, aby wspierać twórców internetowych, jeżeli czujesz, że to co robią jest wartościowe i potrzebne. Dla każdego twórcy jest to najlepsza nagroda.

Daj znać czy znasz może jeszcze inne, niż tutaj wymienione przeze nie produkty twórców internetowych, które są warte uwagi. Będę wdzięczna.

Ściskam przedświątecznie,

Weronika

(1) Komentarz

  1. […] z siostrą wydały nie dawno e-booki dotyczące #lesswaste. E-book’i polecałam Ci w artykule Pomysł na prezent – wybrane wartościowe produkty twórców internetowych. Dziewczyny przybliżają ten temat – jak żyć w duchu #lesswaste, jak zacząć […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *