Styl życia

Targi Mody Hush Warsaw

Witajcie,
Wiem, że obiecałam relację szybciej, za co od razu przepraszam, ale ten tydzień jest po prostu jakiś zwariowany… Choruję stale na brak czasu. Wy też tak macie? Mam nadzieję, że nie jestem z tym jedyna 🙂 No ale dosyć gadania… Targi…
Targi trwały cały weekend, tj. 7-8 czerwca. Ja wybrałam się w niedzielę. Pogoda była piękna, a Targi odbywały się w Arkadach Kubickiego, więc koło Starego Miasta, gdzie najpierw nie odmówiłam sobie lodów – na Starym Mieście są przepyszne.
Hush Warsaw odbywają się dwa razy do roku, w grudniu i w czerwcu. Założycielami są ludzie kochający modę, którzy promują polskich, młodych projektantów oraz ekologię. W tej edycji można było przynieść torbę niepotrzebnych ubrań, które będą przetwarzane na kolejne ubrania – Akcja Fundacji HUSH Warsaw i H&M Conscious. Będą również zasadzane drzewa na terenie Warszawy – prawda, ze fajna idea?!
No i wiadomo, poza tym ciuchy… dużo ciuchów, można było dostać oczopląsu. Byłam pod wrażeniem, że mamy aż tylu utalentowanych młodych projektantów, ludzi z wielką pasją, którą można było wręcz „wciągnąć” razem z powietrzem. I wszystko to w pięknej scenerii Arkad Kubickiego – piękne miejsce.
Już szykuję się na następną edycję!
Zapraszam do oglądania i mam nadzieję, że choć w 1% oddam Wam ten klimat.
SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC
fot. Dominik

Do następnego!
W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *