Uroda

Hybryd dalsze szaleństwo

Witajcie,
Jakiś czas temu obiecałam Wam, że pokażę krok po kroku jak wykonuję hybrydy. Więc jak ostatnio postanowiłam wykonać u siebie hybrydę ponownie, to udokumentowałam to na zdjęciach. 🙂 Zapraszam.

Po wykonaniu manicure należy przemyć płytkę paznokcia płynem, który usunie pozostałości pyłków, zanieczyszczeń – płytka jest gotowa do nakładania bazy (Base Coat).
p1p2p3
Następnie utwardzamy bazę w lampie UV – ja trzymam tak ok. 2 minut.
p4
Od razu po wyjęciu można nakładać pierwszą warstwę lakieru.
p6
Warstwa ta jest trochę przeźroczysta, ale tylko dlatego, że należy nakładać za każdym razem najbardziej cienkie warstwy (inaczej mogą się zrobić nieładne fale).
Następnie znowu utwardzamy w lampie UV około 2 minut, i następnym krokiem jest nałożenie drugiej warstwy lakieru i utwardzenie jej w lampie UV.
p7
Potem już tylko należy nałożyć warstwę lakieru nawierzchniowego (Top Coat) i utwardzić ją w lampie UV (ja tą warstwę trzymam w lampie 2 x po 2 minuty – tak dla pewności). Na koniec przemywamy lepką warstwę cleanerem.
p10
I tak wygląda końcowy efekt.
p11
Ja na koniec jeszcze nakładam na skórki oliwkę. Używam akurat oliwki do skórek Sally Hansen, ale można użyć oczywiście dowolnej.
p12
fot.by me
Polecam hybrydy, dwa tygodnie ładne paznokcie 🙂
Do następnego!
W.

(1) Komentarz

  1. Karolina says:

    Mi nie wytrzymały nawet tygodnia, a robiłam u kosmetyczki. Po 6 dniach wszystko schodziło płatami – samo. Nie musiałam chodzić na usunięcie pozostałości. Może czas pomyśleć o tym, żeby zacząć robić samej. Fajowy post. Pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *