Psychologia, Styl życia, Stylizacje, Uroda

Inspirują mnie… #21

Kolejne #inspirująmnie przed nami. Jak zawsze będę Cię zachęcać do odwiedzenia dziewczyn, które tym razem chcę Ci przedstawić. Naprawdę warto. Sama zobacz.

Poznaj Marię, Joannę oraz Klaudię.

1/ Maria / maria.janiec

instagram: maria.janiec

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/maria.janiec/

Marysia to magiczna dusza. Wystarczy spojrzeć na jej uśmiech, zdjęcia – odczytuje się ogromny spokój, pogodzenie z własnym ja, miłość do swojej duszy i własnego ciała. Żyje w tak bogatej harmonii jak nikt inny. Równowaga bije od niej przez ekran. Maria to również nauczycielka jogi i powiem szczerze, że odkąd sama praktykuję i obserwuję Marii konto to marzę o tym aby choć raz móc praktykować wraz z nią. Joga to nie tylko wykonywanie ćwiczeń. To cała filozofia, którą zrozumiałam i pokochałam, gdy sama stałam się częścią tego cudu. Spróbuj koniecznie.

Maria zachwyca tańcem. Tak trafiłam na Jej profil. Ktoś udostępnił jej nagranie. Od razu wiedziałam, że zostanę u Niej na dłużej. Coś pięknego. Brak słów. To trzeba zobaczyć. Tworzy również wraz z innymi cudnymi kobietami projekt Cielistość, który jest celebracją kobiece indywidualności. Kocham takie inicjatywy.

Mario, dziękuję Ci, że dajesz ta piękną wartość, wszechstronną, potrzebną, często zamiataną, niestety, pod dywan. Cenna i piękna z Ciebie istotka. Cieszę się, że trafiłam na Ciebie i mogę być malutką częścią tego, co chcesz przekazać. Ogromne dziękuję i ściskam <3


2/ Joanna / joannakoroniewska

instagram: joannakoroniewska

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Tej kobiety petardy chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Jednak bardzo chciałam aby Asia (mam nadzieję, że mogę tak po imieniu) znalazła się w moim cyklu. Aktorka, pozytywna kobieta, żona, mama. Pamiętam jak oglądałam kiedyś „M jak Miłość” z Jej udziałem i muszę przyznać, że byłam fanką:) Jednak nie przypuszczałam, że prywatnie jest to tak „normalna” (przepraszam Asiu) osoba. Pewnie przyznasz mi rację, że często postrzegamy ludzi z ekranu inaczej. Potem okazuje się, że są to ludzie tacy jak my. Zupełnie. Koniecznie zajrzyj na jej profil a przyznasz mi rację.

Joasia kradnie moje serce tym, że poprzez swój bardzo popularny profil pomaga innym. Naprawdę jest to ogromnie wzruszające. Zawsze robi to z takim zaangażowaniem, kosztem siebie i swojego czasu wolnego.

Asiu, jesteś wielka! Mega się cieszę, że poprzez IG mogłam Cię poznać poza ekranem telewizora. Fajnie jest móc być obecną choć trochę w Twoim pozytywnym, inspirującym, ciekawym życiu. Dziękuję również za Festiwal Kobiet w Gdańsku. Uśmiałam się do bólu szczęki 🙂 Pozdrawiam mocno Ciebie i całą rodzinkę.


3/ Klaudia / wpodomce

instagram: wpodomce

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/wpodomce/

Klaudia jest mi bardzo bliska uczuciowo. Wydaje mi się, po tym jaką relację tworzymy tutaj przez aplikację, że dogadały byśmy się bez słów. Często pisze to co ja mam w głowie, często też pisze mi, że podobne miała dziś przemyślenia jak ja. Nie pamiętam jak trafiłyśmy na siebie ale cieszę się, że to się stało. Jej spokój, cisza i ogromne wyczucie w przyjmowaniu z pokorą każdej emocji są magiczne. Zresztą to widać już po pierwszym spojrzeniu na którekolwiek Jej zdjęcie. Klaudia również pokazuje jak na co dzień wyłuskać chwile dla siebie, jak nie „zatrzeć” swojej kobiecości. To piękne.

Klaudia to też artystyczna dusza. Jest właśnie w trakcie tworzenia swojej marki odzieżowej a dokładniej sukienkowej pod nazwą Przytulja. Coś czuję, że będę pierwszą klientką 🙂

Klaudia dziękuję Ci za każde słowo, za czas, za każdą wiadomość prywatną. Cieszę się, że dajesz tyle piękna światu. Kibicuję Ci mocno <3


Koniecznie daj dziewczynom ogrom wsparcia mi miłości. Każda jest inna, każda jest piękna, każda ma cudowne wnętrze, każda daje światu i innym tyle dobra i cudownych wibracji. Podziel się profilami, które Ciebie inspirują. Zajrzę na pewno.

Ściskam mocno,

Weronika

(2) Komentarze

 1. Hmm a myślałam ze nic ciekawego nie ma na instagramie. Zmieniasz moje zdanie! Czas pooglądać rzeczy skoro nie mozna wychodzic z domu.

  1. Weronika Sienkiewicz says:

   Oczywiście, że są 🙂 Warto poszukać albo zajrzeć do mnie – już niedługo kolejne #inspirująmnie
   Już teraz zapraszam.

   Pozdrawiam Cię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *