Stylizacje

Mom jeans&bomber jacket

Witajcie!
Patrząc na pogodę na zdjęciach i za oknem nie można uwierzyć, że zdjęcia stylizacji robione były dwa dni temu… Pocieszcie mnie i powiedzcie, że już za chwilę będzie wiosna. Miałam taką nadzieję w niedzielę, jednak krótką. Ale ważne, że udało się uchwycić słońce na zdjęciach i choć na chwilę przenieść się teraz w inna aurę niż tą aktualnie za oknem.
Tym razem przygotowałam dla Was stylizację lekko sportową z modną w tym sezonie kurtką bomber i równie modnymi 'mom jeans’. Kurtka co prawda nie jest różowa (jak ta z Mango), ale jej równie pastelowe kolory dodają stylizacji świeżości. Cieszę się, że wreszcie udało mi się, choć na chwilę, założyć ulubione trampki i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła je zakładać częściej.
Mam nadzieję, ze takich zestawieniem przywołam wiosnę bardzo szybko!
Hello!
Looking at the weather in the pictures and the window can not believe that the pictures styling were taken two days ago … Take comfort me and say that he will soon be spring. I hope on Sunday, however brief. But it’s important that we managed to capture the sun in the pictures and even for a moment now to move in a different aura than the current window.
This time we have prepared for you a slightly sporty styling with fashionable this season bomber jacket and equally trendy 'mom jeans’. Jacket what the truth is not pink (like the one from Mango), but it also pastel colors add styling freshness. I am glad that finally I was able to, even for a moment, put on your favorite sneakers, and I hope that soon I will be able to wear them more often.
I hope that outfit will call the spring very quickly!

mj15
bomber jacket Esmara via Lidl CLIK/mom jeans Stradivarius CLIK/strap No name/t-shirt Bershka/cardigan Mohito similar HERE/shoes Converse CLIK/cap Nike CLIK/sunglasses TK MAXX similar HERE
photos by Dominik
mj14mj13mj12mj9mj8mj7mj6mj5mj4mj3mj2mj1

(2) Komentarze

  1. Super post i świetne zdjęcia. 🙂 Bardzo podoba mi się ta stylizacja. 🙂 Pozdrawiam!

    1. Weronika Ciak says:

      Bardzo się cieszę i dziękuję za komentarz 😊 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *