Stylizacje

Striped shirt&rapped jeans

Witajcie!
Dziś jest Dzień Kobiet, a więc dzień wyjątkowy dla nas dziewczyny 🙂 Tak na prawdę chciałabym, aby każdy Wasz dzień był wyjątkowy i pamiętajcie dziewczyny, że jesteście niepowtarzalne, silne i piękne! Życzę Wam bukietu kwiatów na co dzień i miłości w każdej sekundzie życia <3 A skoro jest marzec to czas już przywołać wiosnę... Czy Wy tez już nie możecie się jej doczekać tak jak ja? W weekend pogoda nie byla rewelacyjna, ale temperatura i przebijające się czasami słońce pozwoliło na założenie lżejszego płaszcza i zrobienia sesji. Stylizacja jest jedną z tych zwykłych, wygodnych stylizacji na co dzień, na zabiegany dzień. Jestem zachwycona trenczem, który udało mi się upolować na wyprzedaży. Jest z lejącego się materiału, który układa się rewelacyjnie i ostatnio jestem zakochana w takich ubraniach. Czarny trencz połączyłem z bluzką w paski - zgodzicie się pewnie ze mną, ze bluzka w paski to oryginalny i ponadczasowy wybór 🙂 Dodatkiem są jeansy z poszarpanymi nogawkami i nieśmiertelne New Balance. Jestem ciekawa czy look przypadnie Wam do gustu? Hello!
Today is Women’s Day, a day so special for us girls 🙂 In fact I wish every day was your special girls and remember that you are unique, strong and beautiful! I wish you a bouquet of flowers every day and loving every second of your life <3 And since March is a time to recall the spring ... Are you also already can not wait for her to like me? The weekend weather was not sensational, but the temperature and piercing sun sometimes allowed to establish a lighter coat and do sessions. Styling is one of those ordinary, comfortable styling every day busy day. I am delighted trench coat, which I was able to hunt on sale. Is pouring material, which puts sensational and recently I am in love with these clothes. Black trench coat joined with striped blouse - probably agree with me that shirt into strips is original and timeless choice 🙂 Appendix are jeans with frayed legs and immortal New Balance. I wonder if the look you'll like?

snb1
coat Zara similar HERE / shirt Esmara via Lidl CLIK / jeans Only / shoes New Balance CLIK / sunglasses TK MAXX similar HERE / bag Bayca CLIK
photos by Dominik
snb2snb3snb4snb5snb6snb7snb8snb9snb10snb11snb13snb14snb12

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *