Uroda

Beauty news#6

bn1
Witajcie!
Dziś mam dla Was kolejny post z nowinkami do pielęgnacji ciała i włosów. Zawsze pokazuję Wam kosmetyki, które sama używam i które akurat u mnie się sprawdzają, więc dzielę się z nimi z Wami 🙂 A tym razem są to perełki, bez których nigdzie się nie ruszam. To takie moje „must have” pielęgnacji!
Pierwszym z kosmetyków jest Bio-Oil. Na pewno większość z Was słyszała już o tym rewelacyjnym olejku. Jest to olejek, który stosuje się na rozstępy i blizny. Wiadomo, że nie zniweluje ich w 100%, ale pięknie je rozjaśni, a przede wszystkim wyrówna koloryt skóry. Plusem jest również to, że nie zostawia śladów na ubraniu, jak to często bywa w przypadku olejków, i szybko się wchłania. Skóra jest wygładzona i rozjaśniona.
Hello!
Today I have for you another post with the latest body care and hair. Always show you the beauty products that I use and that the same happened to me a check, so I share them with you 🙂 And this time, they are pearls, without which it is not going anywhere. It’s that my „must have” care!
The first of cosmetics is Bio-Oil. Surely most of you have already heard about this sensational oil. It is the oil that is used for stretch marks and scars. It is known that it wipes them 100%, but beautifully illuminate them, and above all to even out skin tone. The advantage is also that leaves no traces on clothing, as is often the case with oil, and quickly absorbed. The skin is smoothed and brightened.

bn5
Drugim kosmetykiem jest również olejek, ale do włosów. CHI Argan Oil jest to olejek arganowy do włosów, który wygładza naturalnie włosy bez ich obciążania. Jest idealny do koncówek, szczególnie rozjaśnianych (np. ombre), ale można go nakładać na całą długość włosów, na mokre jak i na suche włosy. Po użyciu olejku włosy wyglądają na odżywione i zdrowe i ładnie pachną 🙂 Plusem jest również jego niska cena, a buteleczka wystarcza na na prawdę długo, gdyż do jednego użycia wystarcza kropla olejku.
The second is also a cosmetic oil, but hair oil. CHI Argan Oill is argan oil hair, which naturally smoothes the hair without burdening. It is ideal for core, especially bleached (eg. Ombre), but it can be applied to the entire length of hair, wet and dry hair. After use, oil your hair look healthy and nourished and smell nice 🙂 advantage is also its low price, and the bottle is enough for a really long time, since it is sufficient to use one drop of essential oil.
bn2
Zachęcam do wypróbowania!/I encourage you to try!

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *