Uroda

Beauty news#7

makijaz8
Witajcie!
Wiecie już dobrze, że nie za bardzo lubię eksperymentować z kosmetykami, głównie z uwagi na mój typ skóry. Dlatego przed każdym zakupem zasięgam opinii, dużo czytam na temat kosmetykowych nowości. W tym przypadku nie było inaczej 🙂 Nie jestem ekspertką w temacie makijażu, ale uważam, że każdy powinien mieć w kosmetyczce dobre, sprawdzone kosmetyki – wtedy wykonanie makijażu jest dużo łatwiejsze!
Dziś przedstawiam Wam moje aktualne TOP3 wśród kosmetyków: podkład Clarins, biała kredka do oczu NYX oraz kredka rozświetlająca łuk brwiowy marki Isadora.
Hello!
You already know well that do not really like experimenting with cosmetics, mainly due to my skin type. Therefore, before making any purchase consulted read a lot about cosmetics news. In this case, there was no way 🙂 I’m not an expert in the subject line of makeup, but I think that everyone should have a good make-up bag, tested cosmetics – then make-up is so much easier!
Today I present to you my current TOP3 of cosmetics: primer Clarins White NYX eyeliner and eyebrow pencil illuminating brand Isadora.

makijaz5
Z podkładem jest jak z ubraniem – źle dobrany dobrze nie wygląda. Kiedyś już pisałam, ze jestem wierną fanką podkładu Clinique, który spełnia oczekiwania mojej wymagającej cery. Ostatnio szukałam lżejszego i bardziej matowego odpowiednika i tak po pochlebnych opiniach zdecydowałam się na Clarins.
With backing is like with clothes – mismatched not look good. Once I have written that I am a faithful fan of Clinique primer that meets the expectations of my demanding skin. Recently I was looking for a lighter and more matte counterpart and so after favorable reviews I decided to Clarins.
makijaz4
Clarins to marka francuska i ten fakt już mnie bardzo przekonał. Podkład Ever Matte nadaje matowe, kryjące drobne niedoskonałości wykończenie na kilkanaście godzin. Nakładam go rano i do końca dnia poprawiam jego wykończenie raz, może dwa razy. Kremowa konsystencja sprawia, że podkład świetnie się nakłada i jest bardzo wydajny. Szczerze mówiąc ciężko mi się dopatrzeć minusów 🙂 No może cena – nie jest niska, ale uważam, że jak za taką jakość adekwatna.
Clarins is a French brand and this fact has made me very convinced. Ever Matte foundation gives dull, hiding imperfections finish for several hours. I impose it in the morning and by the end of the day I correct his finish once, maybe twice. Creamy texture makes it a great primer is applied and is very efficient. Honestly hard for me to discern minuses 🙂 Well, maybe the price – is not low, but I think that for the quality relevant.
makijaz3
Na białą kredką do oczu zdecydowałam się z powodu konieczności rozświetlenia okolic oczu. Z uwagi na to, że mam skłonność do wrażenia podkrążonych oczu rozświetlenie ich okolic jest niezbędne. I tak trafiłam na kredkę marki NYX. W zupełności spełnia moje oczekiwania. Nakładam ją w kącikach i lekko pod oczami delikatnie rozcierając. Rozświetla oko i „odwraca” wzrok od moich podkrążonych oczu! Cena też jest przyjemna. Jedynym minusem dla mnie jest jej konsystencja, to znaczy moim zdaniem mogła by być bardziej miękka – łatwiej by się rozprowadzała.
On a white eye pencil I decided because of the need to light up the area around the eyes. Due to the fact that I tend to feel the eyes brightening dark circles surrounding them is essential. And so I found a lipstick brand NYX. The fully meets my expectations. I impose it in the corners and slightly under the eyes gently rubbing. Lightens eye and „reverses” eyes of my dark circles eyes! Price is also enjoyable. The only downside for me is its consistency, that is, in my opinion she would be softer – better would distribute.
makijaz2
Ostatnim kosmetykiem z TOP3 jest również kredka, tyle, że tym razem do rozświetlenia łuku brwiowego – marka Isadora. Kredka jest w kolorze naturalnym, natomiast jest bardzo świetlista, więc nawet lekkie jej pociągnięcie uzupełnia makijaż oczu i rozświetla spojrzenie. Czasami używam jej do rozświetlenia kącików oczu, albo jako cieni do powiek – ma szerokie zastosowanie 🙂
Może się skusicie na wypróbowanie któregoś kosmetyku z mojej TOP3?
The last cosmetics of the TOP 3 is also a crayon, except that this time the illumination eyebrow – a brand Isadora. Crayon is a natural color, but it is very luminous, so even a slight pulling it complements and brightens eye makeup look. Sometimes I use it to light up the corners of the eyes, or as eye shadow – is widely used 🙂
You may miss the chance to experiment with any cosmetic my TOP3?

makijaz1

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *