Fotografia, Styl życia, Uroda

Inspirują mnie… #15

Witaj,
Tak, już kolejny miesiąc za nami, ale akurat w tym przypadku upływ czasu mnie nie smuci, gdyż mogę się podzielić z Tobą kolejnymi cudownymi i wartościowymi miejscami w sieci.

Zapraszam Cię do poznania kolejnych 3, różnych, ale równie wyjątkowych kobiet. Przedstawiam Ci więc: Kasię, Justynę oraz Agnieszkę.

1/ Kasia Harmony / mrs_harmony

blog: mrs_harmony
instagram: mrs_harmony

źródło zdjęć: https://harmonylife.style

Kasię, chyba jako jedną z niewielu „instamatek” w ogóle, obserwuje tutaj w sieci. Nie muszę Wam chyba pisać jak wygląda większość parentingowych blogów jak i również instagramów. To zupełnie nie mój świat. A Kasia przykuła moją uwagę dużą wrażliwością na świat, na to jak ważne jest dbanie o przyrodę i naturę, jak zdrowo podchodzi do wychowania swoich córek – jej naturalność mnie po prostu urzekła. Myślę, że duże znaczenie ma tutaj fakt, że mamy podobne myślenie dotyczące podejścia do życia i tego, co w życiu jest najważniejsze.
Kasia prowadzi blog wraz z mężem, gdzie poruszają różne tematy, w tym właśnie sprawy bardzo ważne dla zdrowia i życia w „zdrowym” świecie i jak mamy na to wpływ. To nie jest zwykły blog dwójki rodziców, lecz blog bardzo kochającej się pary i rodziny – to widać od pierwszego wejrzenia.

Kasiu, dziękuję Ci, że dzielisz się ze mną swoją prawdziwą Tobą. Bądź zawsze taka naturalna, wdzięczna życiu i uśmiechnięta.

2/ Justyna Mazur / krotkiporadnikpl

blog: krotkiporadnikpl
instagram: krotkiporadnikpl
youtube: justynamazur

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/krotkiporadnikpl/

Justynę pewnie znasz, jeśli interesujesz się polskimi podkastami. Jeśli jednak nie to od razu na wstępie bardzo Cię serdecznie do niej zapraszam, bo warto. Justyna prowadzi bloga o życiu, a od jakiegoś czasu (ostatnio był już setny odcinek) nagrywa podkasty o, jak to ona sama mówi, zwykłym życiu, bo takie jest najfajniejsze. Jej miły głos i tematy, które porusza sprawiają, że nie można przejść obok jej twórczości obojętnie. Znajdziesz je pod nazwą „Słuchowisko. Pogadajmy o życiu” na Youtube oraz w aplikacjach podkastowych.

Justyna, bardzo ale to bardzo Ci dziękuję kolejny raz za to, że dodałaś mi w pewnym momencie skrzydeł co do rozpoczęcia nagrywania przeze mnie podkastów. To dzięki Tobie zaczęłam to robić. Dałaś mi ogromnego kopa do działania a przede wszystkim dodałaś mi wiary w siebie w tym temacie. Będę Ci wdzięczna za to do końca życia. Nie przestawaj nagrywać i tworzyć.

3/ Agnieszka Konkol / domnadstawem

strona domku: domnadstawem
instagram: domnadstawem

źródło zdjęć: https://www.instagram.com/domnadstawem/

Agnieszka jest przede wszystkim autorką jednych z piękniejszych kadrów natury, jakie kiedykolwiek widziałam. Musisz to koniecznie zobaczyć, to jest nie do opisania słowami. Po drugie, jest właścicielką pięknego domku w malowniczym miejscu nad stawem, który, uwaga, jest do wynajęcia! Poza tym Agnieszka to bardzo wrażliwa dusza, co już bardzo mnie do niej zbliża. Widać to właśnie w spojrzeniu na świat poprzez kadry, poprzez miejsce, w którym usytuowany jest domek ale przede wszystkim poprzez słowa, którymi się dzieli. Te aspekty sprawiają, że nie można nie być z nią w miejscu, który tworzy w sieci.

Agnieszko, dziękuję Ci za Twoją wyjątkową wrażliwość, tak mało docenianą i spotykaną teraz. Dziękuję Ci za umilanie mi chwil magicznymi kadrami. Domek na pewno kiedyś odwiedzę – nie może być inaczej 🙂

Jak zwykle zapraszam Cię, odwiedź dziewczyny i daj im wsparcie, które twórcy jest tak potrzebne.
Oczywiście daj znać czy znasz dziewczyny? Podziel się informacją, kto Ciebie inspiruje w sieci?

Tulę mocno,

Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *