Fotografia, Psychologia, Styl życia

Inspirują mnie…#8

Witaj,

Październik otulił mnie swym zaskakująco ciepłym powietrzem, długimi spacerami oraz cudnym spotkaniami. Czas więc na kolejny post z serii #inspirująmnie.

Poznaj 3 wyjątkowe kobiety, które codziennie inspirują mnie oraz mnóstwo innych osób, swym sposobem wyrażania piękna poprzez emocje w fotografiach oraz w słowach. Przedstawiam Ci Olgę, Karolinę oraz Sylwię.

1/ Olga / Olga Gaj

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.instagram.com/olgagaj

@olgagaj

Olga to mistrzyni minimalistycznego stylu i fotografii szczecińskich kamienic i urokliwych uliczek. Jej subtelne podejście do mody oraz spojrzenie na miasto pod tym kątem, ujęło mnie od razu, jak tylko natknęłam się na jej profil na instagramie. Tak zaraża Szczecinem, że nie będąc tam nigdy ma się ochotę odwiedzić to miasto natychmiast. Ujęła mnie również pięknymi kadrami z naturą w tle, co jest totalnie normalne dla mazurskiego serca jakim jestem.

Olga – dziękuję Ci za Twoje oko na modę i za ten cudowny Szczecin. Dzięki Tobie znam jego uliczki nigdy tam nie będąc i jestem w nim totalnie zakochana. „Zapraszaj” mnie do swojego miasta dalej !

2/ Karolina / Analogowy Marazm

strona: KLIK

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.instagram.com/karolina_maras

@karolina_maras

Karolina to osoba rodem przeniesiona z lat 20-30 ubiegłego wieku. Czasami mam wrażenie jakby przeniosła się tutaj z misją szerzenia piękna tamtych czasów – jest w tym idealna!! Wraz ze swoim mężczyzną codziennie przenoszą mnie w inny wymiar, którym też jestem zauroczona i ciągle ciekawa. Ich fotografie, stroje, klimat przekazu to mistrzostwo świata. Musisz to zobaczyć.

Karolina – dziękuje Ci za to, że dzięki Tobie mogę codziennie poczuć się jak czynny obserwator tych magicznych czasów. Dziękuje za piękną przeszłość w teraźniejszości. To co robisz to magia. Nie przestawaj.

3/ Sylwia / Dandy Lady

strona: KLIK

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.dandylady.pl

@dandymilady

Sylwia to zwariowana dusza o dobrym sercu. Urzekła mnie swoim podejściem do własnego wyglądu i ciała, kiedy to natknęłam się na jej post odnoście tego tematu – koniecznie musisz go zobaczyć. Link umieszczam TUTAJ. Każdego dnia zaraża pozytywnym podejściem do świata i pokazuje swoje codzienne, barwne życie u boku mężczyzny swojego życia i cudnego psa:)

Sylwia – dziękuje Ci za codzienną dawkę uśmiechu i motywacji. Czekam niecierpliwie na Twoje garnitury – będę nosić z dumą!!

Koniecznie odwiedź profile dziewczyn i zostaw im dobre słowo za to, co robią, jakimi osobami są i co chcą przekazać. Dla każdego twórcy to bardzo miłe i mega ważne.

Daj znać kto Ciebie codziennie inspiruje i czym? Podziel się profilami w komentarzu – chętnie poszerzę krąg miłych duszyczek 🙂

Ściskam ciepło,

Weronika

(6) Komentarzy

 1. Lubię te Twoje inspirujące wpisy – zawsze pokażesz kogoś ciekawego:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Cieszy mnie to bardzo 🙂
   Ta seria jest dla mnie szczególna!

 2. Hej 🙂 Tej pierwszej Pani nie znałam, za to dwie pozostałe….
  Lubie oglądać ich zdjęcia, są takie magiczne zwłaszcza Karoliny Maras….można rzeczywiście przenieść się w inne czasy.
  Pozdrawiam 🙂

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Cieszę się, ze mogłam zainspirować:)
   Faktycznie Karolina potrafi zauroczyć.
   Buziak

  1. SimplyBeautifulpl says:

   To prawda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *