Fotografia, Psychologia, Styl życia

Inspirują mnie… #7

Witaj,

Kolejny miesiąc minął mi jeszcze szybciej niż poprzednie z racji wyjazdów i innych zajęć, tak więc nie czekam do poniedziałku (dnia kiedy pojawiają się u mnie wpisy), bo już czas na kolejny wpis z serii #inspirująmnie. 

Tym razem przedstawiam Ci 3 wyjątkowe kobiety, emanujące dobrą energią, uśmiechem i magią, taką jak tylko wyjątkowa osoba może mieć w sobie. Poznaj Karolinę, Malwinę oraz Aleksandrę.

1/ Karolina /Xykociel

strona: KLIK

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.tukociel.pl

@xykociel

Karolina to moja bratnia dusza i mówię to z pełną świadomością, choć jeszcze nigdy nie poznałyśmy się tak naprawdę. Ale spotykamy się często w sieci i zawsze są to piękne spotkania. Nadajemy na tych samych falach. Poczucie stylu, odczuwania piękna i wdzięczności to jest coś, co jest u niej bardzo widoczne i co mnie do niej przyciąga.

Klimat zdjęć i słowa – to wyróżnia Karolinę na tle blogosfery. Chciałabym aby usłyszał o niej każdy.

Karola – dziękuję Ci za obecność, za każde słowo. Bądź sobą i rób swoje – to jest magia. Mam nadzieję na kawę, na którą umawiamy się od dłuższego czasu 🙂

2/ Malwina / Raspberryloove

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.instagram.com/raspberryloove

@raspberryloove

Malwina to silna i odważna kobieta! Czasami mam wrażenie, że ma w związku z tym nadprzyrodzone moce, bo potrafi swoją siłą obdarzyć również innych. Pozytywnie nastawiona mimo przeciwności losu. 

Jej makijaże powinny znaleźć się na każdej okładce magazynu, tak jak i sama ona. Jest przepiękna. Świat musi się dowiedzieć o jej talentach! A to co mnie najbardziej w niej ujmuje to piękno wewnętrzne. Wartości, które przekazuje są praktycznie zgodne z moimi. Koniecznie do niej zajrzyj!

Malwina – dziękuję Ci za to, ze zawsze jesteś z miłym słowem. Potrafisz dodać odwagi i wspierasz. Kiedyś wybiorę się do Berlina i będziesz zmuszona mnie po nim oprowadzić 🙂

3/ Aleksandra / Fitalexy

strona: KLIK

instagram: KLIK

źródło zdjęć: www.fitalexy.blogspot.com

@fitalexy

Pamiętam jak natknęłam się na profil Oli na instagramie i od razu urzekł mnie jej uśmiech. Uśmiech tak piękny, nie tylko z wyglądu, ale przede wszystkim z powodu tego czegoś, co zarażało również mnie do uśmiechu. Ten blask bijący z każdego zdjęcia udziela się tylko pozytywną energią. 

Oprócz cudnego uśmiechu Ola to po prostu wyjątkowa kobieta. Zaraża optymizmem i motywuje do ruchu. Ale też nie ma problemu, aby powiedzieć, że czasami po prostu są w każdym aspekcie gorsze dni. Za to ją bardzo cenię – za jej prawdziwy wizerunek. Zresztą koniecznie musisz ją poznać.

Olu – dziękuję za Twoją postawę. Za pozytywne wibracje. Za codzienną motywację do ruszenia moich czterech liter z fotela 🙂

Daj koniecznie znać czy znasz dziewczyny, Jeśli nie to koniecznie do nich zajrzyj! Polecam 🙂

I standardowo podziel się swoimi inspiracjami. Spokojnego wieczoru.

Tulę,

Weronika

(4) Komentarze

 1. Nie znam ani jednej z tych inspirujących osób – muszę tam koniecznie zajrzeć!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Gorąco zachęcam! Bo naprawdę warto! 🙂
   Buziak! 😚

 2. ojaaa nie znam nikogo z tej gromadki! super 😀 będą miała kogo podglądać! 😀

  1. SimplyBeautifulpl says:

   To cieszę się, że mogłam zainspirować.
   O to mi chodziło!
   Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *