Stylizacje

#ootd1

Witajcie!
Wpadłam na pomysł, aby oprócz postów ze stylizacjami, które są główną częścią bloga, pojawiało się więcej mody i inspiracji związanych z modą, bo głównie to mnie interesuje i tym chciałabym się z Wami dzielić. Wiadomo, że pojawiają się tu również inne treści, w które wkładam równie dużo pracy, ale chciałabym aby to moda grała tu pierwsze skrzypce.
Nie mam aż tak dużo czasu jak chciałabym mieć, doba jest dla mnie zdecydowanie za krótka :-), w związku z tym sesje nie pojawiają się aż tak często jakbym chciała. Więc w 'przerywnikach’ od innych modowych postów i różnych treści będą pojawiać się moje inspiracje codziennych, ale nie tylko, przykładowych stylizacji wraz z odnośnikami do sklepów, abyście mogli skorzystać, nie tylko z inspiracji a może nawet z zakupu (jeśli się Wam spodoba). Mam nadzieję, że taka forma przypadnie Wam do gustu. Piszcie 🙂
Dziś pierwsza inspiracja, co ciekawe, stylizacji, którą miałam dziś na sobie – podobne elementy garderoby znajdziecie w linkach.
Hello!
I had the idea, in addition to the posts with stylizations, which are the main part of the blog, appeared more fashion and inspiration related to fashion, especially because it interests me and that I would like to share with you. It is known that there are also other content, which also put a lot of work, but I would like to make this fashion was playing first violin here.
I do not have nearly as much time as I would like to have, day to me is far too short :-), therefore sessions do not appear quite as much as I wanted. So 'interludes’ from other fashion posts and various content will appear on my inspiration everyday, but not only, examples of styling with links to stores, so you can use, not only with inspiration and perhaps even purchase (if you like it). I hope that this form you’ll like. Feel free 🙂
Today, the first inspiration, interestingly, styling, which I now wore – related items of clothing can be found in the links.

ootd1
jacket CLICK / pants CLICK / shirt CLICK / shoes CLICK / bag CLICK / glasses CLICK

W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *